درگیری شرم‌آور عروس با داماد سر سفره عقد! +فیلم

ویدئوی درگیری عروس هندوستانی با داماد به ویدئویی داغ تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ با فرارسیدن فصل جشن های عروسی در کشور هند، گهگاهی انتشار اخبار برگزاری مراسم عروسی عجیب و غریب به سوژه رسانه ها تبدیل می شود. چند روز پیش بود که شنا رفتن عروس و داماد روی استیج عروسی خبرساز شده بود به تازگی نیز درگیری عروس با داماد به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.

در این ویدئو در حالی که عروس و داماد در مقابل مهمانان سر سفره عقد نشسته اند ناگهان میان عروس و داماد یک درگیری رخ می دهد. در ابتدای این ویدئوی عروس در حالی که با راهبی که در مقابل او نشسته به صورت لفظی درگیر شده دیده می شود. لحظاتی بعد او درگیری لفظی را به داماد کشانده و سپس با دست یک ضربه به وی وارد می کند و از او می خواهد سفره عقد را ترک کند.

در ادامه ماجرا راهبه با کمک خانواده عروس توانستند وی را آرام کنند و تشریفات عروسی انجام شود. بنا به گزارش رسانه های محلی درگیری عروس با داماد به علت جویدن تنباکو توسط داماد در حین مراسم عروسی رخ داد.

این ویدئو پس از انتشار در شبکه های اجتماعی مورد توجه کاربران قرار گرفت و تبدیل به ویدئویی داغ شد. این ویدئو با واکنش کاربران نیز همراه بود. یکی از کاربران نوشت: « شاید حق با عروس باشد اما رفتار او در مقابل مهمانان با داماد جالب نبود.» کاربر دیگر نوشت: « این بهترین روز زندگی این زوج بود، داماد نباید این روز را خراب می کرد.»

حجم ویدیو: 1.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:21 | دانلود ویدیو
کدخبر: 89812 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین