عملیات عمرانی احداث تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار منطقه 19 به نیمه راه رسید

عملیات احداث تصفیه خانه میدان مرکزی میوه و تره بار در منطقه 19 با پیشرفت 55 درصد در مرحله نازک کاری ساختمان بلوئر قرار گرفت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت شهردار منطقه 19 با اعلام این خبر افزود: با پایان مرحله فونداسیون ساختمان بلوئر عملیات نازک کاری این تصفیه خانه آغاز شد.

او ادامه داد: این تصفیه خانه ظرفیت تصفیه 2 تا 3 هزار متر مکعب پساب در شبانه روز را دارد و بهره برداری از آن گام بسیار مهمی در راستای کاهش آلودگی های زیست محیطی محسوب می شود.

این مسئول در تشریح سایر پروژه های در حال احداث منطقه گفت: عملیات احداث پاساژ توحید در زمینی به مساحت ۳۰۰ متر مربع و زیر بنای ۲۴۰۰ متر مربع در ۸ طبقه در حال احداث و عملیات عمرانی این ساختمان تجاری اداری به مرحله آرماتور بندی و اجرای ستون های طبقه آخر (هشتم) رسیده است.

ضمن اینکه پس از اجرای این مرحله سقف طبقه هشتم اجرا خواهد شد و این عملیات تا کنون ۴۰ درصد پیشرفت داشته است.

هدایت در خصوص عملیات احداث مخزن بتنی در بوستان بزرگ ولایت بیان کرد: این مخزن دو هزار و ۵۰۰ مترمکعبی سه سلولی در زمینی به مساحت ۶۵۰ متر مربع پشت قلعه شادی بوستان ولایت در حال ساخت است، در حال حاضر عملیات عمرانی این مخزن  پس از انجام مرحله اجرای لوله های زهکش به مرحله آرماتور بندی فونداسیون رسیده است.

کدخبر: 89753 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین