این حیوان خانگی همه‌ی پس انداز صاحبش را خورد +عکس

اگر در خانه حیوان خانگی ویا اهلی پرورش می دهید مراقب باشید تا به او خوب رسیدگی شود و گرسنه نماند چون ممکن است مثل بزغاله این مرد هندی به سراغ جیب لباستان برود و با بیرحمی تمام پولهایتان را بخورد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تنها گذاشتن حیوان خانگی یا اهلی در خانه شاید هزینه سنگینی داشته باشد، همانطور که یک کشاورز اهل روستای " تالگرام " هندوستان از این اتفاق درس سختی آموخت. " ساروش کومار پال " که بزغاله اش را تنها در حیاط خانه رها کرده بود و به حمام رفته بود هرگز نمی دانست که چه اتفاق ناخوشایندی در انتظارش است.

او بعد از بیرون آمدن از حمام ناگهان متوجه شد که بزغاله اش تمام پولهای او را که در جیب شلوارش بودند خورده است. پولهای وی حدود 62000 روپیه معادل 962 دلار بودند. ساروش قصد داشت بعد از بیرون آمدن از حمام، به بازار رفته و با این پول ها مصالح ساختمانی و از جمله آجر خریداری کند.

او در این خصوص گفت:" حدود 66000 روپیه در جیب شلوارم گذاشته بودم و قصد داشتم بعد از بیرون آمدن از حمام به بازار رفته و آجر بخرم. ناگهان بعد از بیرون آمدن از حمام متوجه شدم که این بزغاله حدود 62000 روپیه از پولهایم را خورده و بقیه پول های باقی مانده نیز به شدت آسیب دیده و غیر قابل استفاده هستند.

پول

 

کدخبر: 89212 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین