زنده ماندن دختر جوان از زیر قطار! + عکس

یکی دیگر از حوادث عجیب ولی واقعی با زنده ماندن دختر جوان هندی بعد از تصادف با قطار رقم خورد ، دختری که بی توجه به صداهای اطراف و در حال گوش دادن به موزیک یکباره زیر قطار رفت ولی آسیب جدی ندید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ هشدارهایی که مدام به مسافران قطار بین شهری داده می شود و بارها نادیده گرفته می شود باز هم حادثه آفرید ، حادثه ای که در کمال ناباوری بدون تلفات جانی به پایان رسید.

دختر 19 ساله ای که بی توجه به حرکت قطار روی مسیر ریل قصد رسیدن به مسافران منتظر را دارد با عبور از ریل ها در لحظه ای هولناک با قطار برخورد کرده و روی زمین می افتد.

در تصاویر مشاهده می کنید که مسافران منتظر با دیدن حرکت عجیب دختر جوان سعی می کنند تا او را متوجه خطر بسازند ولی از انجایی که دختر در حال گوش کردن موزیک با هندزفری گوشی موبایلش است هیچ کدام از فریادها را نمی شنود و به راه خود ادامه داده که ناگهان با قطار برخورد کرده و روی ریل قطار می افتد.

در کمال ناباوری و حیرت دختر جوان بعد از تصادفی به این شدت با قطار در حال حرکت زنده مانده و سالم از زیر قطار بیرون می آید.

این دختر بعد از برخورد با قطار روی ستون فقراتش به زمین می افتد و با قرار گرفتن در وسط ریل به طرزی قرار می گیرد که قطار باربری از روی او عبور می کند.

تصادف-با-قطار

در همان لحظات راننده قطار ترمز کرده و مردم می توانند از وضعیت دختر جوان زیر قطار مانده مطلع شوند.

به گزارش خبرگزاری های بمئی مرکز هندوستان دختری که بعد از برخورد با قطار روی ریل افتاده بود صدمات جدی ندیده است و برای درمان سرپایی زخم های سطحی به بیمارستان منتقل شد.

کدخبر: 89211 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین