افتتاح نخستین مرکزکارآفرینی در گرمخانه مهر منطقه 19

اولین مرکز کارآفرینی گرمخانه مهر منطقه 19 به منظور حرفه آموزی و اشتغال زایی افراد بی خانمان و آسیب دیده طی مراسمی با حضور شهردار منطقه19، خیرین و جمعی از مددجویان افتتاح شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: پیرو تشکیل قرارگاه اجتماعی شهر تهران و جمع آوری گسترده افراد بی خانمان و معتادین متجاهر از شهر تهران، به منظور حمایت و برنامه ریزی پس از بهبود و خروج از چرخه بی خانمانی و آسیب های اجتماعی، گرمخانه مهر منطقه 19 به صورت ماهانه ضمن آموزش خیاطی به مددجویان، آنها را به بازار کار معرفی می کند.

به گفته این مسئول در همین راستا تفاهم نامه مشترکی بین سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران، شهرداری این منطقه و بهره بردار طرح منعقد شده که علاوه بر آموزش، شرایط برای اشتغال آنان فراهم شود.

هدایت بر اشتغال زایی، اسکان، تامین درآمد و حمایت خانواده به عنوان مهمترین مولفه های کاهش آسیب های اجتماعی و عدم بازگشت این اقشار به چرخه اعتیاد و پیامد های ناشی از آن تاکید کرد.

بر اساس این گزارش گرمخانه مهر در بزرگراه آزادگان، مسیر شرق به غرب ورودی بزرگراه شهید کاظمی، دسترسی محلی، جنب موتوری سنگین، با ظرفیت 115 نفر به افراد بی خانمان خدمات ارائه می دهد.

کدخبر: 89181 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین