ازدواج عجیب دختر تهرانی با وکیل آقا داماد!

نیما و خانواده‌اش که رسیدن به همه آرزوهایشان را در اقامت در خارج از ایران می‌دانستند بار سفر می‌بندند و به اروپا مهاجرت می‌کنند سال‌ها از اقامت آن ها می‌گذرد تا این که نیما تصمیم به ازدواج می‌گیرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ او برخلاف خانواده اش هنوز عشق به ایران اسلامی را در دل دارد و به همین منظور می خواهد همسرش دختری ایرانی باشد. او با اصرار خانواده اش را راضی می کند ولی چون کسی از آن ها او را در این کار همراهی نمی کنند به ناچار وکالتی به یکی از بستگان خود می دهد تا دختری را که فقط قیافه زمان کودکی اش در ذهن او مانده بود به عقد او درآورند. خانواده عروس هم بی توجه به عواقب کار بدون دیدن داماد و خانواده او با عروسی موافقت می کنند و عروسی بی حضور داماد اصلی و با دامادی وکیل! برگزار می شود و تازه عروس عازم خارج از ایران می شود.

سه سال بعد نیما با اصرار همسرش سفری به ایران می کند او این بار بر خلاف آن چه در طول اقامتش درخارج درباره ایران فکر می کرد ایرانی آباد، آزاد و توأم با معنویت می بیند و تصمیم می گیرد که دیگر به خارج نرود ولی حضور تمام خانواده اش در آن جا او را دو دل می کند. زن و بچه اش را در ایران می گذارد و به خارج برمی گردد تا پدر و مادرش را به بازگشت به وطن راضی کند ولی موفق به این کار نمی شود.

کدخبر: 88974 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین