آبروریزی اقوام مست داماد وسط عروسی!

در یک تالار عروسی، اقوام داماد با اقوام عروس به دلیل مصرف بیش از حد الکل با قمه و چاقو به جان یکدیگر افتادند.

بیشتر بخوانید:

در تالار عروسی واقع در خیابان وحدت اسلامی، نریسده به شوش، در حین عروسی اقوام داماد با اقوام عروس به دلیل مصرف بیش از حد الکل با یکدیگر به نزاع دست جمعی پرداخته و به با تئجه به مستی زیاد و وجود قمه و چاقو یکدیگر را تا پای مرگ زدند.

به دنبال این موضوع هموطنان به دلیل سر و صدا و خونریزی شدی با سامانه 110 تماس گرفته و ماموران از این رویداد یا خبر کردند.

ماموران با حضور در محل بلافاصله در حالی که 5 تن از افراد داخل عروسی به فحاشی مشغول بودند و قصد صدمه رساندن به ماموران و سایر هموطنان را داشتند با آمادگی کامل دستگیر کردند.

در این راستا به دلیل جمعیت زیاد نزاع کنندگان از سرکلانتری منطقه در خواست نیروی پشتیبانی شد، که در با حضور چندین اکیپ عملیاتی ماموران توانستند، به نزاع و درگیری پایان دهند و در بازرسی از نقاط مختلف تالار 12 نفر ار افراد قمه دست و مست دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.

همچنین ماموران به دلیل سرو مشروبات الکلی در تالار 3 مدیر اصلی تالار بازداشت و با هماهنگی پلیس اماکن تهران بزرگ تالار پلمپ کردند.

سرهنگ رضا بستو سرکلانتر هشتم پلیس پایتخت با تایید این خبر اعلام کرد: در مجموع 20 متهم به کلانتری مربوطه انتقال داده شدند و 3 تن از این متهمان به دلیل جراحت بسیار شدید توسط اورژانس به بیمارستان فرستاده شدند، در نهایت پرونده متهمان تشکیل و جهت دستور به دادسرا فرستاده شد.

کدخبر: 88873 تاریخ انتشار
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • نتایج یک بررسی جدید نشان می‌دهد، زنانی که دچار سقط جنین یا مرده‌زایی می‌شوند تا یک‌سوم بیشتر در معرض خطر سکته مغزی در…