کدخبر: 82907 تاریخ انتشار

ازدواج عروس خون‌آشام، داماد آدمخوار

این مرد 33 ساله به همسرش حمله کرد و بعد از کشتن او، شروع به خوردن بخش‌هایی از بدنش کرد و حتی فیلم این صحنه‌های وحشتناک را در اینترنت گذاشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ازدواج یک آدمخوار قاتل با یک خون‌آشام قاتل، تیتر اول روزنامه‌های سوئد در هفته گذشته بود. این زوج که شیطانی‌ترین زوج این کشور نام گرفتند از مسوولان امنیتی خواستند که اجازه بدهند آنها مراسم ازدواجشان را پشت میله‌های تیمارستان زندان امنیتی سوئد برگزار کنند.

ایساکین جانسون، آدمخوار و قاتل 33 ساله از میشل گاستافسون، قاتل و خون‌آشام 23 ساله خواستگاری کرد و وقتی با جواب مثبت او روبه‌رو شد، موضوع را با مسئولان زندان در میان گذاشت.  مسئولان زندان هم با تایید ازدواج این دو نفر نه تنها سوئدی‌ها بلکه مردم بسیاری از کشورهای جهان را شگفت‌زده کردند چرا که هر دوی آنها به عنوان قاتل و بیمار روانی زندانی هستند.

داماد آدمخوار

اما ایساکین چرا به عنوان یک قاتل آدمخوار مشهور شد؟ ماجرای جنایت او به ازدواج او و همسر اولش برمی‌گردد. زن جوانی به اسم هلن. هلن خوشحال از اینکه با مرد مورد علاقه‌اش ازدواج کرده زندگی مشترکش با این مرد را شروع کرد اما نمی‌دانست که ایساکین یک آدمخوار است. تا اینکه یک روز، این مرد 33 ساله به همسرش حمله کرد و بعد از کشتن او، شروع به خوردن بخش‌هایی از بدنش کرد و حتی فیلم این صحنه‌های وحشتناک را در اینترنت گذاشت. مدتی پس از پخش این فیلم و افشای راز مرگ هلن، پلیس سوئد ایساکین را دستگیر و به عنوان یک بیمار روانی راهی تیمارستان کرد.

 عروس خون‌آشام

اما میشل گاستافسون چطور به عنوان یک خون‌آشام قاتل معروف شد؟ ماجرا از این قرار بود که میشل 23 ساله بعد از کشتن یک مرد که پلیس نام او را فاش نکرد شروع به آشامیدن خون او کرد و در همان حالت نوشیدن خون از خود عکس گرفت و آن را در اینترنت قرار داد.

 دستگیری دو قاتل روانی

پس از دستگیری این دو قاتل خطرناک، هر دوی آنها به تیمارستان فوق امنیتی کارسودن در سوئد منتقل شدند تا در آنجا تا پایان عمر تحت تدابیر شدید امنیتی قرار بگیرند و این درحالی است که کارشناسان معتقدند چنانچه این دو نفر برای مدت طولانی در حبس بمانند به دلیل داشتن مشکل روانی به زودی جان خود را از دست خواهند داد. اما خطرناک بودن آنها باعث شده تا هیچ مقامی دستور آزادی آنها را صادر نکند. این روزها هم که ازدواج عجیب این دو نفر حسابی خبرساز شده و همه را متعجب کرده است.

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟