کدخبر: 82699 تاریخ انتشار

بزرگترین نوشابه خور جهان را بشناسید

ویدئوی منتشر شده همه چیز را دقیق نشان می دهد، فردی با معرفی خود و ارائه برخی توضیحات فضای مناسب برای ثبت رکورد گینس را محیا کرده و یکباره آن را اجرا می کند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مردی که در میان طرفداران و دوستانش معروف به غول شکمو است، مدتی بود که اعلام کرده بود قصد ثبت رکوردی منحصربه فرد در گینس دارد، رکوردی که او را در ذهن تمام علاقه مندان به نوشابه برای همیشه حفظ کند. در ادامه ی این بخش از جزئیات دقیق تر این رکورد مطلع خواهید شد.

"اریک بوکر" یکی از افراد پر خور که در کل دنیا به دنبال انجام کار های رقابتی در مورد غذا خوردن است، ویدئویی را منتشر کرد که در آن با سرعت خیلی زیاد نوشابه خورده و اظهار میکند که مهارت زیادی در خوردن نوشیدنی های مختلف دارد ؛ تا حدی که می تواند نام خود را در گینس به ثبت برساند.

او برای ثبت رکورد مد نظرش، یک بطری 2 لیتری نوشابه فاقد قند را انتخاب کرد تا رکوردش در گینس ثبت شود. پس از صحبت های بیشتر درمورد جزئیات تصمیمش سپس بطری نوشابه را داخل دو ظرف با دهانه گشاد ریخت تا اندازه نوشیدنی مشخص شود و از طرفی قابلیت خوردن راحت تر و بیشتری داشته باشد.

در ویدئوی منتشر شده کاملا دیده می شود که " اریک " پس از آماده شدن همه چیز برای ثبت رکورد، یکباره این نوشیدنی 2 لیتری را در عرض 18.45 ثانیه می نوشد و بعد از خوردن نوشیدنی میگوید :"دقیقاً از همین توانایی ام صحبت می کردم، بسیار خوشمزه بود."

او پس از این موفقیت، اکنون به دنبال ثبت رکورد در چالش خوردن غذای جامد با سرعت بالا است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟