کدخبر: 82473 تاریخ انتشار

وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

جذب ۲هزار دکترمعلم در دانشگاه فرهنگیان

یوسف نوری از دریافت دستور جذب ۲۵هزار دانشجومعلم دیگر در سطح کشور خبر داد و گفت: برای جذب ۲هزار دکترمعلم در دانشگاه فرهنگیان با دولت مکاتبه کرده‌ایم و سهمیه اعلام‌شده برای جذب دکترمعلمان به‌تدریج انجام خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش گفت: دانشگاه فرهنگیان، دانشگاه وزارت آموزش و پرورش است، این دانشگاه با استقلال کامل و با همت و تلاش همه استادان و کارکنان وزارت آموزش و پرورش در صدد دستیابی به اهداف مد نظر است.   

نوری از دریافت دستور جذب 25 هزار دانشجو معلم دیگر در سطح کشور خبر داد و گفت: برای جذب 2 هزار دکتر معلم در دانشگاه فرهنگیان با دولت مکاتبه کرده‌ایم و سهمیه اعلام شده برای جذب دکتر معلمان به تدریج انجام خواهد شد.

وزیر آموزش و پرورش، راهکار عبور از بحران کمبود فضا در دانشگاه فرهنگیان را مساعدت وزارت علوم برای استفاده از ساختمان‌های این وزارت دانست و اظهار کرد: در گذشته آموزش و پرورش به  وزارت علوم کمک کرده است، انتظار می‌رود با توجه به افزایش جمعیت دانشجو معلمان در مراکز آموزشی و کمبود فضاهای آموزشی در این دانشگاه، وزارت علوم حامی دانشگاه فرهنگیان باشد.

او با اشاره به نحوه استخدام افراد در آموزش و پرورش و همچنین حق‌التدریس بودن جمع زیادی از کارکنان و فعالان در دستگاه‌های مختلف، گفت: آموزش و پرورش بیشترین مجوز استخدام نیرو در دستگاه‌های دولتی را دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟