کدخبر: 82471 تاریخ انتشار

گذر از پیک مصرف برق در تابستان با افزایش صدور مجوزهای حفاری در منطقه 19

شهردار منطقه 19 از تمهیدات لازم برای عبور از نقطه اوج مصرف برق درتابستان پیش رو و رفع خاموشی های احتمالی با افزایش صدور مجوز های حفاری در این منطقه خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مهدی هدایت با اعلام این خبر گفت: تامین برق با ثبات و پایدار برای همه مشترکان از اهداف اجرای این طرح است.

او ادامه داد: طی سال گذشته منطقه 19 به منظور اصلاح، ترمیم، نوسازی شبکه کابل های برق و ایجاد شبکه پایدار در منطقه برای برون رفت از خاموشی های احتمالی مجوزهای حفاری را صادر کرده است.

هدایت بیان کرد: با پیگیری های مجدانه این منطقه در حوزه فنی و عمرانی و همکاری در بحث صدور مجوز حفاری و همچنین انجام هماهنگی های لازم با دستگاه های خدماتی از جمله شرکت توزیع برق بهمن، مشکل رفع خاموشی های مکرر و گذر از پیک مصرف برق به عنوان اولویتی اساسی برای رفاه حال شهروندان در دستور کار قرار گرفت.

شهردار منطقه این اقدام را گامی مهم در راستای توسعه منطقه و افزایش رضایتمندی شهروندان اعلام کرد و گفت: در همین راستا منطقه 19 نسبت به صدور مجوزهای حفاری درخواستی منطقه برق بهمن از ابتدای سال 1400 تا کنون به طور تقریبی به متراژ بیش از 2 هزار متر طول حفاری برای کابلکشی در نواحی یک تا سه اقدام کرده است.

این مسئول بر ادامه همکاری ها در حوزه زیر ساختی از سوی معاونت فنی و عمرانی منطقه 19 با دستگاه های خدمات رسان تأکید کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟