کدخبر: 81921 تاریخ انتشار

بلندترین لباس عروس دنیا با 3 هزار متر تور!+عکس

عروس و داماد جوان در خیابان به همراه بیش از صد کودک حرکت می کردند ، کودکانی که بلندترین دنباله لباس عروس دنیا را که بیش از 3 هزار متر بود روی دست گرفته بودند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ تصویری متفاوت از عروس و داماد جوان در فضای مجازی دست به دست می چرخد اما نه برای مواردی که شاید تا پیش از این مورد توجه بود بلکه دنباله بلند لباس عروس خانم و صدها کودکی که آن را در دست دارند دلیل آن است، براساس اندازه گیری های دقیق دنباله لباس مخصوص این عروس خانم 2 مایل طول داشته است.بر اساس گزارشات عروس جوان اهل سریلانکا برای ثبت رکورد جهانی به نام خودش یک دنباله بلند به طول 2 مایل برای لباس سنتی عروسی خود انتخاب کرده بود ، دنباله ای که صدها دختر و پسر خردسال و حتی نوجوان آن را روی دست حمل می کردند.

لباس-عروس

دنباله لباس عروس خانم 3128 متر اعلام شده است که برای حمل آن بیش از 100 کودک در خیابان و پشت سر او در حال حرکت هستند ، همین امر موجب شده است تا انتقادات شدیدی از این زوج و مراسم برای استفاده از این تعداد کودک بدون در نظر گرفتن امنیت آنها صورت گیرد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید این زوج در یکی از خیابان ها در حال حرکت هستند و همین امر موجب واکنش سازمان حمایت از حقوق کودکان در این کشور شده است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین