کدخبر: 81852 تاریخ انتشار

سکته قلبی راننده پژو علت ترافیک سنگین در بزرگراه چمران

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب ترافیک سنگین در بزرگراه چمران را سکته قلبی راننده خودرو پژو به هنگام رانندگی اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ علی اصغر شریفی، رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب در این باره گفت: ساعت هفت امروز در مسیر بزرگراه چمران قبل از همت راننده یک دستگاه پژو که در حال رانندگی بود دچار سکته قلبی شد و پس از آنکه کنترل وسیله نقلیه از دست وی خارج می شود با جداول کناری راه برخورد و متوقف  می شود.

او ادامه داد: بی درنگ پس از دریافت این خبر از طریق سامانه ۱۱۰، تیم کارشناسی منطقه ۲۳ پلیس راهور فاتب در محل حاضر و پس از ایمن سازی محل حادثه، نسبت به بررسی علل و عوامل این حادثه اقدام کردند .

سرهنگ شریفی تاکید کرد: راننده قبل از سکته قلبی سعی در متوقف کردن وسیله و هدایت خودرو به کنار راه داشته  که موفق به این کار شد و برخوردی با خودروهای دیگر نداشت که با حضور به موقع تیم های اورژانس اقدامات پزشکی مناسب بر روی این فرد انجام شد.

او از رانندگان خواست با مشاهده هر خودرویی که در مسیر مقابل آنها قرار دارد و یا ناگهان تغیر مسیر می دهد و یا واژگون می شود ، خونسردی خود را حفظ کرده و از سرعت خود بکاهند .

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟