کدخبر: 81675 تاریخ انتشار

برگزاری مراسم ازدواج داماد 103 ساله عروس 99 ساله!+عکس

اصولا عکس عروسی را قبل و یا حین مراسم ازدواج می گیرند و به عنوان یادگاری از زیباترین روز زندگی برای همیشه نگه می دارند اما ماجرای این زوج عاشق که 80 سال کنار هم زندگی کردند متفاوت بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ زوج عاشق چینی بعد از 80 سال زندگی مشترک تصمیم گرفتند تا عکس یادگاری مراسم ازدواج خود را که هرگز نداشته اند داشته باشند .

زوج چینی "سونگ کینگلینگ" 103ساله و همسر 99ساله اش، بعد از اینکه به مدت 80سال در کنار هم زندگی کردند اولین عکس از ازدواجشان را گرفتند.

این زوج عاشق که 80 سال است هر روز صبح با هم به پیاده روی می روند و تمام سختی هایی که به واسطه سنشان دارند را با عشق تحمل می کنند بعد از سالها زندگی در کنار هم تصمیم گرفتند برای یادگار عکسی از مراسم ازدواجشان داشته باشند ، هیچ وقت دیر نیست و این زوج این مسئله را خوب می دانستند برای همین آماده شدند تا عکس عروسی خود را بگیرند.

آنها که همه چیز برای خوشبختی در زندگی مشترک خود داشتند به جز عکس یادگاری چرا که 80 سال پیش وقتی با هم ازدواج کردند پول کافی برای برگزاری مراسم و گرفتن عکس یادگاری نداشتند ؛ اما حالا آقای داماد 103 ساله عروس 99 ساله ی خود را برای اولین بار در لباس سفید عروس دید و کنار او ایستاد تا عکس یادگاری بگیرند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین