کدخبر: 81585 تاریخ انتشار

ازدواج احمقانه این دختر با بازی ویدئویی! +عکس

مدتی است که ازدواج های عجیب و غریب تیتر اول خبرگزاری های خارجی را به خود اختصاص داده اند و اکنون جدیدترین مدل از این موارد را تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ازدواج‌های نامتعارف با حیوانات و مردگان و ... مدتی است که در برخی کشور‌ها باب شده و به نظر می‌رسد به جای اینکه جهالت‌های این چنینی به انتها برسد، هر روز بر تعداد آن‌ها افزوده می‌شود، اما اینکه مسافران ناکجا آباد تا چه مسافتی با قطار جهل قصد پیشروی دارند هنوز مشخص نیست.

اکنون نوبت به دختر امریکایی به نام "نورول موهاجین" رسیده که با ازدواج عجیب خود همه اطرافیانش را بهت زده کرد.

از آنجایی که "نورول " از سال‌ها پیش علاقه فراوانی به بازی‌های ویدئویی مخصوصا "تتریس" داشت، با خودش فکر کرد که چنان اعتیادی به این بازی پیدا کرده که هیچگاه توانایی جدایی از آن را ندارد؛ بنابراین تصمیم راه حلی برای حل همیشگی این مشکل با خود اندیشید و آن هم ازدواج با این بازی ویدئویی بود، "نورول" وقتی درباره عشق دیرینه اش به شریک عجیب زندگی خود صحبت می‌کرد گفت: من در سال ۲۰۱۶ روزانه بیش از ۱۲ ساعت را به بازی کردن می‌گذارندم و پس از پایان این زمان نیز به سختی برای چند ساعت از ان جدا می‌شدم.

ازدواج

گفتنی است در حال حاضر عروس دلباخته قصه ما دانشجوی رشته ریاضی است و در دانشگاه اورلاندو تحصیل می‌کند، البته اگر وقتی برای درس خواندن داشته باشد!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین