کدخبر: 81158 تاریخ انتشار

برگزاری مراسم ازدواج جنجالی دختر 13 ساله‌ای که باردار است! + عکس

دختر باردار که تنها 13 سال داشت با تصمیم خانواده ها برای مراسم ازدواج با پسر نوجوان آماده شده بود ، مراسمی که هیچ یک از میهمانان و میزبان آن خوشحالی واقعی در چهره نداشتند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دختر باردار 13 ساله چینی با پسری هم سن خودش ازدواج کرد که این ازدواج واکنش و جنجال هایی را به همراه داشت.عروس در هنگام مراسم عروسی 5 ماهه باردار بوده است و پدرو مادر داماد به همین دلیل مراسم عروسی را زودتر از موعد برگزار کرده اند.

تصاویر منتشر شده از مراسم ازدواج سنتی و رسمی در یکی از شهرستان های دینگان باعث شد تا مسئولین این کشور بار دیگر قوانین ازدواج ممنوع افراد کم سن و سال را در رسانه ها تایید کنند.

برخی از رسانه ها اعلام کرده اند که این دخت رو پسر هر دو 16 ساله هستند و خانواده ی آنها بعد از ماجرای بارداری دختر تصمیم به برگزاری این مراسم گرفتند.

ازدواج-دختر-و-پسر-13-ساله

عکاس تصاویری از چهره عروس و داماد نوجوان را گرفت که نگرانی و ناراحتی را در بخشی از مراسم نشان می دهد ، بسیاری از میهمانان با دیدن چهره عروس سوال می کردند که چرا این مراسم برگزار شده است در حالی که از قرار معلوم اجباری در کار بوده است.

ویدئوی ضبط شده نشان می دهد که بعضی از میهمانان به والدین این عروس و داماد کم سن و سال می گویند :این دو خیلی جوان هستند و نمیتوانند مسئولیت زندگی را برعهده بگیرند.

 براساس قانون ازدواج چین سن قانونی برای ازدواج 20 برای دختران و 22 برای پسران است و افراد کمتر از این سن اجازه ازدواج ندارند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟