کدخبر: 81083 تاریخ انتشار

مروری بر حوادث تاریخی؛

مخ زنی زنان با خودرو داماد مرده!

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق مسافرکش نمایی خبر داد که با خودرو داماد مرحومشان اقدام به زورگیری از مسافران زن کرده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ مرتضی نثاری، اظهار کرد: بیست و هشتم مرداد ماه سال جاری پرونده ای با عنوان زورگیری در پوشش مسافرکش با شکایت خانم جوانی (۲۶ ساله) در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که شاکی در شکایت خود عنوان کرده بود توسط راننده یک دستگاه خودروی سواری پژو ۲۰۶ مورد زورگیری قرار گرفته است.

این مقام انتظامی افزود: شاکی پرونده پس از حضور در پایگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: ساعت ۰۸:۳۰ مورخه بیست و هفتم مرداد ماه سال جاری برای رفتن به محل کارم سوار یک دستگاه خودرو ۲۰۶ شدم که پس از طی مسافتی راننده از مسیر اصلی منحرف شد و در کوچه خلوتی با تهدید چاقو تمامی اموال شامل گوشی تلفن همراه، کارت های عابر بانک، کارت شناسایی و پول نقد همراهم را سرقت کرد و پس از پیاده کردنم از محل متواری شد.

او بیان کرد: با توجه به شیوه و شگرد سرقت، کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی با راهنمایی مالباخته به محل وقوع سرقت مراجعه و در بررسی تصاویر به دست آمده از دوربین های مداربسته محلی، موفق به شناسایی خودرو پژو ۲۰۶ سارق شدند؛ در ادامه کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مالک خودرو به مدت یک سال پیش فوت کرده و در حال حاضر نیز هیچ اطلاعی از محل سکونت دیگر اعضای خانواده اش وجود ندارد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: همزمان با شناسایی مالک خودرو ۲۰۶، سرقت مشابه دیگری این بار در خیابان فرجام به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد که طی آن راننده یک خودرو ۲۰۶ اقدام به زورگیری از یک زن کرده بود؛ بلافاصله دستور توقیف خودرو ۲۰۶ به همراه دستگیری سرنشین آن در سیستم جامع پلیس ثبت و همزمان اجرای طرح مهار در مناطق شرق تهران در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ نثاری تصریح کرد: سرانجام در بیست و نهم شهریور ماه مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس حین گشت زنی موفق به شناسایی خودرو ۲۰۶ و توقیف آن با سرنشینی یک خانم شدند. با انتقال راننده خانم خودرو ۲۰۶ به پایگاه چهارم پلیس آگاهی، این خانم به کارآگاهان عنوان داشت که پس از فوت همسرش، خودرو را برای مسافرکشی در اختیار برادرش قرار می داده و هیچ اطلاعی از موضوع سرقت و زورگیری در پوشش مسافرکشی ندارد.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام خبر دستگیری زورگیر مسافربرنما عنوان داشت: با شناسایی متهم ۳۳ ساله و شناسایی تصویر آن توسط شکات پرونده، متهم در مخفیگاهش در شهر جدید پردیس دستگیر و به پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد؛ در حال حاضر متهم با صدور قرار قانونی از مقام قضائی برای شناسایی دیگر جرایم ارتکابی در اختیار پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین