کدخبر: 81010 تاریخ انتشار

پیدا شدن 150 سوزن در گلوی این مرد! + عکس

بیش از 100 سوزن بدن مرد هندی را احاطه کرده بود ، گلوی مرد پر از سوزن ای تیز بود و جالب است که بیمار هیچ اطلاعی از چگونگی ورود این اجسام تیز به بدنش نداشت.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سوزن بدن مرد هندی را احاطه کرده بود اما چطور نمی دانست! مرد 56 ساله هندی پزشکان را با بیش از 100 سنجاق و سوزن که داخل بدن است داشت متعجب کرد، تیم جراحی زنده ماندن بیماری که این تعداد جسم تیز در بدن اش داشت نوعی معجزه می دانند 

"بادریلا میتا" طی مدت کوتاهی با مراجعه به 6 بیمارستان و انجام 3 جراحی بدنش را از وجود 150 سوزن تخلیه کرده است سوزن هایی که این مرد 56 ساله نمی دانند چه طور وارد بدن او شده اند.

سوزن-بدن (1)

دکتر "لالیتا موهان" می گوید:برای من عجیب و غیر قابل باور است که بیمار با وجود این تعداد جسم تیز در بدنش دچاره آسیب جدی نشده است . درحقیقت برای من خارج کردن این تعداد سوزن از بدن بیمار کاری چالش برانگیز بود چرا که بسیاری از سوزن ها در بخش حساسی قرار داشتند، مری و حتی شریان کاروتید که اکسیژن را به مغز حمل می کرد پر بود از سوزن .

آقای میتا به دلیل دیابت و درد شدیدی که در پایش احساس می کرد به بیمارستان مراجعه کرد غافل از اینکه وضعیت نامناسب جسمی او ناشی از وجود بیش از 100 سوزنداخل بدنش بود.آزمایشات و عکسبرداری ها نشان داد که تعداد زیادی سوزن در قسمتهای مختلف بدن این مرد هندی قرار دارد مردی که ادعا میکرد به هیچ وجه نمی دانند چه طور سوزن ها وارد بدنش شده اند.

به دلیل وضعیت حساس هیچ پزشکی در آن بیمارستان نمی توانست او را جراحی کند و آقای میتا مجبور بود تا پیدا شدن جراح متخصص برای رفع مشکلش صبر کند ،طی این مدت کوتاه نزدیک به 30 کیلوگرم از وزنش کم شد تا اینکه بلاخره یکی از متخصصان بیمارستانی واقع در غرب هند برای درمان اعلام آمادگی کرد.

سوزن-بدن

وضعیت نامناسب جسمی بیمار و قرار گرفتن سوزن ها در عضو مهم جراحی را پیچیده و حساس کرده بود اما در نهایت با تمام سختی ها سوزن ها از بدن مرد بیمار تخلیه شدند.

آقای "میتا"بعد ازجراحی به علت توانایی صحبت کردن و غذا خوردن ندارد و بایستی تحت مراقبت های ویژه باشد . این تیمجراحی بعد از 3 عمل جراحی موفق به خارج کردن 91 سوزن از بدن بیمار شدند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین