کدخبر: 80739 تاریخ انتشار

مادر 63 ساله از دختران نوجوانش هم زیباتر است! + عکس

زن 40 ساله ای که مثل دختر نوجوان بود را یادتان هست ؟ با دیدن خانواده اش شگفت زده می شوید .مادر و دخترانش تفاوت باورنکردنی در چهره و عدد سن شان دارند ، مادر خانواده 63 سال دارد ولی ... .

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مادر خانواده 63 سال دارد و سه دختر او به ترتیب 41 ، 40 و 36 ساله هستند اما محال است کسی بتواند از روی چهره آنها سن واقعی شان را تشخیص دهد .

اول ماجرا "لوری هسو" 41 ساله طراح داخلی بود که به عنوان یکی از اعضای این خانواده با انتشار تصاویرش در فضای مجازی همه را حیرت زده ساخت ، زنی که بیش از 40 سال سن داشت و شبیه دختر نوجوانی بود که همه را حیرت زده ساخت

و بعد از واکنش های پرهیجان کاربران فضای مجازی این زن جوان از مادر 63 ساله و دو خواهر 40 و 36 ساله ی خود نیز رونمایی کرد تا حیرت دنیای فضای مجازی تکمیل شود.

تصاویری که تبدیل به معمای جالب این روزها شده است ، مادر این چند زن جوان بیشتر از دخترانش نظرها را به خود جلب کرده است او که بیش از 60 سال دارد با قرار گرفتن کنار دخترانش بیشتر مثل خواهر آنهاست تا مادرشان برای همین است که آنها را خانواده سن یخ زده نامیده اند.

درمصاحبه قبلی طراح 41 ساله رازهای زیبایی و جوان ماندنش را مصرف به اندازه آب و سبزیجات ، مرطوب نگاه داشتن پوست ، ورزش و پرهیز از خورد غذاهای چرب و فراوری شده عنوان کرده بود.

خواهر 40 ساله ی او که 2 دختر دارد می گوید :زندگی من کاملا طبیعی است و فرصتی برای انجام کارهای خاص برای جوان ماندنم ندارم برای همین به تغذیه به خصوص در وعده صبحانه اهمیت زیادی می دهم ، خواب کافی و ورزش هم جزو عادات روزانه من هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین