کدخبر: 80703 تاریخ انتشار

مردی که با تمساح کشتی گرفت غافلگیر شد!+فیلم

مردی که با لحنی طنز به دوستانش می گفت قصد کشتی گرفتن با حیوان درنده را دارد با حمله تمساح غافلگیر شد ، لحظاتی هولناک اما خوشبختانه بدون آسیب.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شکارچی که تصمیم داشت به روشی معمول و با استفاده از یک حوله سفید رنگ تمساح غول پیکری را شکار کند با حمله تمساح ناگهان غافلگیر شد اما خوشبختانه جان سالم به در برد.

 یکی از شگردهای شکارچیان برای دربند کردن تمساح استفاده از پارچه ای است تا به وسیله ی ان روی چشمان حیوان وحشی را بپوشانند تا بتوانند او را شکار کنند چرا که این دسته از موجودات را نمی توان به این راحتی در بند انداخت.

"فرد بویسی" قصد داشت به قول خودش با تمساح کشتی بگیرد که ناگهان غافلگیر شد ، حیوان درنده با یک حرکت حوله ی سفید رنگی که روی چشمانش را پوشانده بود کنار زد و به مرد حمله ور شد.

این تمساح که وزنش 136 کیلوگرم گزارش شده است بعد از یک حمله ناموفق به مرد از او دور شد و آسیبی نرساند. کلیپ هولناک در بزرگراه "استاکی" کارولینای شمالی ضبط شده است.

همانطور که در کلیپ مشاهده خواهید کرد مرد شکارچی از سمت عقب به تمساح نزدیک می شود و با قرار گرفتن در پشت گردن او سعی دارد با دستانش فک قوی اش را بگیرد که ناگهان حیوان با کنار زدن حوله روی چشمانش به او حمله ور می شود.بعد از چند ثانیه تمساح آرام گرفته و قصد دور شدن از آنجا را دارد که دوستان "فرد" برای کمک به او نزدیک می شوند .

حجم ویدیو: 9.98M | مدت زمان ویدیو: 00:00:36 | دانلود ویدیو
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین