کدخبر: 80642 تاریخ انتشار

سالم ماندن جسد این زن مقدس بعد از 141 سال!+عکس

سالم ماندن جسد موضوع عجیبی است که تعدادی انگشت شمار در گوشه کنار دنیا ثبت شده است که یکی از عجیب ترین آنها مربوط به جسد زنی است که بعد از بیش از 100 سال دفن کاملا سالم است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ نبش قبر و باز شدن آرامگاه یکی از راهبه های کلیسا 56 سال بعد از دفن تعجب همه ی کارشناسان و حاضرین را برانگیخت ، هیچ کدام از آنها نمی توانستند باور کنند که جسد "کاترینا لابوری" که در سال 1876 فوت کرده بود هنوز سالم و بدون هیچ تغییری در انجا قرار دارد.

 به گزارش "اکسپرس" در سال 1933 قبر خواهر کاترینا نبش شد تا همه با دیدن وضعیت سالم جسد شگفت زده شوند ، به گفته ی یکی از حاضرین جسد به قدری سالم بود که هر بیننده ای تصویر می کرد او یا نمرده است یا چند دقیقه بیشتر از مرگ او نمی گذرد چرا که حتی آبی چشمانش هم به هم رنگ طبیعی باقی مانده بود. با دقت در عکس زیر متوجه سلامت و تجزیه نشدن بدن این راهبه خواهید شد.

جسد

این مسئله توسط پاپ پیوس سوم در سال 1947 نیز تایید شد. بعد از این ماجرا به دلیل آنکه جسد کاملا سالم بود بزرگان مسیحی تصمیم گرفتند تا جسد کاترینا را داخل تابوت شیشه ای قرار داده و در کلیسای روستای Rue du Bac در پاریس نگه داری کنند.کاترینا متولد سال 1806 و یکی از راهبه های کلیسا بود که به استناد از داستان های قدیمی یکی از افرادی بود که بیشتر وقت خود را برای رسیدگی به بیماران و نیازمندان سپری می کرد.

سالم-ماندن-جسد

 

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین