کدخبر: 80597 تاریخ انتشار

سرهنگ رنجبر اعلام کرد:

آخرین وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران

رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، وضعیت ترددهای صبح یکشنبه یازدهم اردیبهشت را تشریح کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ مجید رنجبر، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از جناح، آزادی در مسیر غرب به شرق از شهیدان و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

او افزود: بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از شمیران نو، بزرگراه بابایی در مسیر جنوب به شمال از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از تیموری، بزرگراه امام علی (ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کاوه دارای بار ترافیک صبحگاهی هستند.

سرهنگ رنجبر ادامه داد: بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران از مقطع حکیم تا گفتگو، بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

او گفت: بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت آباد، شهید حکیم در مسیر غرب به شرق از بهار، بزرگراه هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق از شهید ستاری دارای ترافیک است.

سرهنگ رنجبر افزود: تمامی تیم‌های پلیس راهور تهران بزرگ در تمامی تقاطع‌ها، مقابل مدارس، معابر و میادین شهر تهران بمنظور روان سازی و کنترل ترافیک حضور دارند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین