کدخبر: 80415 تاریخ انتشار

ازدواج جنجالی امدادگر اورژانس با زن مجروح! + عکس

یک امدادگر اورژانس در آمریکا دختر مجروحی که به شدت مجروح شده بود را نجات می دهد و عاشق او می شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ امدادگر اورژانس که برای نجات قربانی یک انتقام کور، بربالین دختر جوان حاضر شده بود، ناخواسته وارد رابطه عاشقانه ای شد و بالاخره از این زن خواستگاری کرد.

جرقه این عشق، زمانی در دل مرد زده شد که او برای نجات دختر جوانی که با ضربات چاقو مجروح شده بود، به «کلیرواتر»ی فلوریدا اعزام شد. «ملیسا» که بشدت مجروح شده و خونریزی شدیدی داشت توسط کامرون هیل تحت درمان های مقدماتی قرار گرفت وبعد هم دختر مجروح توسط بالگرد امداد به بیمارستان انتقال یافت.

تحقیقات پلیسی نشان داد دختر 24 ساله در شب حادثه Incident با نامزد سابقش قرار ملاقات داشته و مرد جوان در انتقامجویی هولناک، او را هدف 322 ضربه چاقو قرارداده بود.

پس از این ماجرا «کامرون» هر روز به ملاقات ملیسا در بیمارستان می رفت. اما پس از 10 ماه و با بهبود نسبی حال زن جوان، سرانجام تصمیم اش را عملی و از او خواستگاری کرد.

امدادگر-اورژانس

 با انتشار خبر نامزدی این امدادگر و بیمارش، یک فرد ناشناس با شنیدن داستان آشنایی این زوج در نامه ای همه هزینه های مراسم ازدواج آنها را پذیرفت و این زوج پس ازبرگزاری جشنی مجلل و با حضور همه امدادگران، آتش نشانان و مأموران پلیسی که در شب حادثه هولناک حمله در محل بودند با یکدیگر ازدواج کردند و راهی خانه بخت شدند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟
  • عروس جوان در کنار همسر و اعضای خانواده اش در حال گوش دادن به صحبت های اجرا کننده مراسم بود که ناگهان از حال رفته روی…