کدخبر: 80165 تاریخ انتشار

اعتراف باورنکردنی داماد جوان در مرگ عروس تهرانی!

پرونده مرگ مشکوک دختر جوان در حالی در دادگاه رسیدگی می‌شود که نامزد وی مدعی است دختر جوان پس از تزریق آمپول مشکوک به خودش جان سپرده است. اما پدر و مادر دختر جوان نامزد وی را قاتل می دانند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ شامگاه پانزدهم مهرماه سال ۹۷ پسر جوانی با اورژانس تماس گرفت و کمک خواست. ماموران اورژانس به خانه مورد نظر در ملارد رفتند و با پیکر نیمه جان دختر ۲۵ ساله ای به نام فرزانه روبه‌رو شدند که به سختی نفس می کشید.

نامزد ۲۹ ساله وی به نام حمید که با اورژانس تماس گرفته بود گفت : نامزدم بعد از تزریق آمپولی مشکوک، یکباره حالش بد شد.

پسر جوان برای پیدا کردن پوکه آمپول ها از خانه بیرون رفت و دقایقی بعد دختر جوان تسلیم مرگ شد .

با مرگ مشکوک فرزانه ماموران پلیس در جریان قرار گرفتند و به تحقیق از پسر جوان پرداختند.

پشت پرده مرگ مشکوک دختر جوان در تهران

حمید گفت : مدتی بود من و فرزانه با هم نامزد بودیم . من آن شب به خانه مجردی نامزدم رفته بودم . او پایش به شدت درد می کرد . به همین خاطر از داروخانه دو آمپول خرید و چون در مطب یک پزشک منشی بود خودش آمپول ها را تزریق کرد، اما ساعتی بعد یک باره حالش بد شد و بعد از رسیدن اورژانس جان سپرد.

وقتی پزشکی قانونی در گزارش علت فوت را فشار بر عناصر حیاتی اعلام کرد و گفت: احتمالا دخترجوان با جسم قابل انعطافی مانند فشار دست بر گردن خفه شده است ، پدر و مادر فرزانه از نامزدی شکایت کردند . به این ترتیب در حالی که سه ماه از مرگ مرموز دختر جوان گذشته بود حمید بازداشت شد .

آمپولی که طمع مرگ می داد

او در تشریح جزئیات ماجرا گفت: قسمتی از سقف خانه همسایه بالایی نم داده بود و قرار بود گچ کار به برای تعمیر به خانه مجردی فرزانه بیاید .اما بد قولی کرد و من مجبور شدم ساعت ها در خانه بمانم . اما او نیامد. عصر بود که فرزانه گفت پادرد دارد.

او ادامه داد :چون فرزانه در مطب یک پزشک کار می‌کرد تزریقات بلد بود به همین خاطر به داروخانه رفت و آمپول متوکاربامول و یک آمپول دیگر را گرفت و به خودش تزریق کرد. او حالش خوب بود و شب باهم فوتبال تماشا کردیم اما یکباره گفت سرش گیج رفت و بیهوش شد . من همان موقع با اورژانس تماس گرفتم.

پسر جوان درباره علت غیبتش بعد از حضور ماموران اورژانس گفت : ماموران اورژانس از من خواستند تا بگویم فرزانه چه آمپول هایی به خودش تزریق کرده است .

من خانه را گشتم و چون پوکه آمپول ها را پیدا نکردم ، به داروخانه رفتم تا شاید متوجه شوم فرزانه چه آمپول تزریق کرده است اما داروخانه بسته بود و به همین خاطر بازگشتم. من در مرگ نامزدم هیچ دخالتی نداشتم و اولیای‌دم سه ماه بعد از مرگ او علیه من شکایت کردند .

درخواست حکم قصاص برای پسر جوان در دادگاه

پلیس در فاز دیگری از تحقیقات دریافت حمید قبلاً نیز با یک دختر عقد کرده و بعد از دو ماه از او جدا شده بود. پلیس به سراغ نامزد قبلی حمید رفت و به بازجویی از وی پرداخت. دختر جوان گفت :حمید پسر خشنی بود و در مدت دو ماهی که با هم نامزد بودیم چند مرتبه مرا کتک زد. به همین خاطر از او جدا شدم .

به دست آمدن این سرنخ و درخواست اولیای دم، علیه حمید کیفر خواست صادر و پرونده به شعبه ۱۷ دادگاه کیفری تهران واقع در شهریار فرستاده شد.تا پسر جوان به زودی محاکمه شود . در حالی است که پدر و مادر فرزانه برای وی حکم قصاص خواسته اند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟