کدخبر: 80002 تاریخ انتشار

نوسازی منزل با کمترین هزینه

با استفاده از روش‌هایی که در این مطلب گفته می‌شود می‌توانید با کمترین هزینه خانه خود را نو کنید.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ به مرور زمان خانه‌ها قدیمی می‌شوند و ممکن است ساکنان خانه از دکور منزل خسته شوند. بنابراین در این مطلب تصمیم گرفتیم به روش های ارزان برای نوسازی دکور منزل بپردازیم. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

کوسن‌ها

یکی از روش های ارزان برای نوسازی دکور منزل تعویض کوسن‌ها است. نیازی نیست مبلمان خانه را عوض کنید. این کار هزینه بالایی برای شما دارد. برای تغییر مبلمان کافی است که کوسن‌های آن را تعویض کنید. برای این کار به سبک دکوراسیون منزل خود نیز توجه کنید. به‌عنوان مثال اگر فضای شما سنتی است از کوسن‌‌هایی با طرح سنتی استفاده کنید. اگر کوسن‌های شما بزرگ باشد جذابیت بیشتری به مبلمان خود می‌بخشید.

تغییر چیدمان مبلمان

یکی از ساده‌ترین و در دسترس‌ترین کارها برای تغییر دکور خانه تغییر دادن چیدمان مبلمان است. روش‌های مختلف چیدمان مبل را امتحان کرده و بهترین آن را انتخاب کنید.

روش های ارزان برای نوسازی دکور منزل

تعویض شیرآلات و دسـتگیره‌ها

یکی از کارهایی که تغییر چشمگیری در دکور خانه شما ایجاد می‌کند، تغییر دستگیره‌ها است. اگر مدل دستگیره‌های شما قدیمی شده زمان آن رسیده که آن‌ها را تعویض کنید. با این کار جلوه‌ای مدرن به خانه خود می‌بخشید.

 قفسه‌ها و شلف‌ها

شلف‌ها یکی از عناصری در چیدمان منزل هستند که جذابیت فضای شما را چند برابر می‌کنند. با چیدمان وسایل رنگی و زیبا بر روی این شلف‌ها می‌توانید دکور خانه خود را از این رو به آن رو کنید. هرگاه چند وسیله را کنار هم گذاشتید یک فضای خالی نیز بین این وسایل بگذارید. هر چه این وسایل در قفسه ها کنار هم باشند، زیبایی را از دسـت خواهند داد و بـه یک محیط بی‌نظم تبدیل خواهد شد.

 قفسه‌ها و شلف‌ها

رنگ کردن صندلی‌ها

رنگ صندلی‌های منزل را تعویض کنید. فرقی نمی‌کند که این صندلی‌ها چه کاربردی دارند. با یک رنگ زیبا شما می‌توانید جلوه‌ای خاص به این صندلی‌ها ببخشید. برای اینکه خانه خود را زیبا کنید به مطلب هرگز این تابلوها را به دیوار منزل نزنید سر بزنید.

دیوار خانه را رنگی کنید

دیوارهای سفید معمولا خسـته کننده نیسـتند اما اگر دوسـت دارید رنگ دیوارهای منزل را تغییر دهید پس دسـت بـه‌کار شوید و از رنگ های شاد اسـتفاده کنید.

حتما برای رنگی کردن دیوار نیازی نیست که رنگ آن را تغییر دهید. با استفاده از بشقاب‌های قدیمی و زیبا می‌تواندی به دیوارهای خود رنگ اضافه کنید. این کار سبب می‌شود رنگ دیوارها زیباتر خودنمایی کند.

دیوار خانه را رنگی کنید

ورودی خانه

حتما می‌دانید اولین جایی که بیننده آن را می بیند، ورودی خانه اسـت.پس بـه آن اهمیت بدهید و در چیدمان این فضا دقت بسیار و وسواس بسیاری خرج کنید.

  • این قسمت خانه را از دسـته کلیدها، قبض ها و مواردی مانند این ها پاکسازی کنید.
  • دیوارها را با رنگ های متفاوت و مناسب رنگ آمیزی کنید.
  • قفسه‌های زیبا می‌تواند راهکاری بـرای تمیز شدن این محیط باشد.
  • شیشه‌ها را تمیز نگه دارید و اگر محیطی سنتی دارید می‌توانید از پنجره‌های قدیمی اسـتفاده کنید.
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟