کدخبر: 79970 تاریخ انتشار

قتل داماد تهرانی بخاطر ازدواج با عروس خانواده زنش!

آخرین روز‌های مرداد ماه امسال بود که ماموران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض در جریان درگیری مرگباری قرار گرفتند و خیلی زود تیمی از ماموران برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ماموران با حضور در محل پی بردند ۳ برادر که یک خواهر دارند با دامادشان درگیر شده و در این درگیری خانوادگی داماد خانواده به قتل رسیده است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس ویژه قتل در محل جنایت حضور پیدا کرده و تحقیقات خود را آغاز کردند.

خانواده بنک دار

کارآگاهان در گام نخست تحقیقات پی بردند که ۳ برادر ۴۸، ۵۰ و ۵۴ ساله که هرکدام ۳ فرزند دارند به صورت خانوادگی در کار بنکداری و خرید و فروش آجیل و خشکبار در بازار فعالیت دارند و خواهر ۴۰ ساله شان نیز ۲۰ سال است که ازدواج کرده است.

در ادامه مشخص شد که برادر کوچک خانواده که مردی ۴۸ ساله به نام حسن است ۶ ماه قبل به خاطر اختلاف با همسرش از او جدا شده، اما داماد خانواده پس از ۳ ماه با زن سابق حسن ارتباط برقرار کرده و او را به عقد خودش در آورده است و همین باعث اختلافات داماد خانواده با برادر‌های زنش شده است.

کارآگاهان در ادامه پی بردند که داماد خانواده همراه همسر جدیدش برای مراسم فوت یکی از بستگانشان به شهرستان رفتند و ۳ فرزند حسن در خانه او بودند، اما شب حادثه داماد خانواده و زن جدیدش برای بردن بچه‌ها به جلوی در خانه آمدند و بین آن‌ها درگیری صورت گرفته است که در این درگیری داماد خانواده با ضربات چاقو به قتل می‌رسد.

بدین ترتیب ۲ برادر حسن که داخل خانه بودند دستگیر شدند و در بازرسی از خانه یک قلاف چاقو، چاقوی خونی و رد خون به دست آمد و همین کافی بود تا مشخص شود چاقو را حسن به شوهر جدید زنش زده است.

قاتل فراری

بدین ترتیب با فراری شدن حسن از صحنه جرم تجسس‌های برای دستگیری وی آغاز شد و ۲ برادر وی نیز به عنوان متهمان پرونده دستگیر شدند.

ردیابی‌های پلیسی ادامه داشت تا اینکه حسن با توجه به اینکه برادرانش نیز در ماجرای قتل دامادشان دستگیر شده اند خود را تسلیم پلیس کرد.

حسن ابتدا ادعا داشت که دامادشان در صحنه درگیری دست به چاقو شد و در این درگیری چاقو به خودش اصابت کرده و به کام مرگ فرو رفته است، اما وقتی دید پلیس چاقو و قلاف چاقو را در سطل زباله داخل خانه اش پیدا کرده و راهی جز اعتراف ندارد پرده از این درگیری مرگبار برداشت.

حسن در اعترافاتش گفت: نزدیک به ۴ ماه بود که از همسرم جدا شده بودم که متوجه شدم دامادمان با همسر سابقم ازدواج کرده است و همین باعث شد تا بار‌ها با هم درگیر شویم و حتی کارمان به دادگاه هم کشید تا اینکه پدر دامادمان فوت کرد و همسر سابقم برای رفتن به شهرستان و مراسم خاکسپاری پدر شوهر جدیدش بچه‌ها را به خانه من آورد.

او افزود: شب حادثه همه خانواده دور هم جمع بودیم که همسر سابقم و دامادمان به جلوی در خانه آمدند و خواستند تا بچه‌ها را همراه خود ببرند که از آن‌ها خواستم با توجه به اینکه عمو‌های بچه‌ها هستند و با بچه‌های دیگر فامیل همگی دور هم جمع هستیم اجازه دهند فرزندانم امشب را هم با ما بمانند و فردا به خانه آن‌ها بروند که دامادمان شروع به مخالفت کرد و همین باعث درگیری مان شد.

حسن ادامه داد: درگیری ابتدا داخل خانه بود که برادرهایم با چوب وارد صحنه درگیری شدند و دعوا به خیابان کشید و من برای اینکه درگیری را پایان دهم چاقو برداشتم و می‌خواستم با ترساندن دامادمان به درگیری پایان دهم که چاقو با او اصابت کرد و روی زمین افتاد.

چون همه متوجه درگیری شده بودند قبل از اینکه پلیس سر برسد من فرار کردم و برادرهایم داخل خانه رفتند که پلیس به محل درگیری آمد و با حضور در خانه برادرهایم را دستگیر کردند.

بازپرس واحدی با توجه به درگیری خونین ۳ برادر دستور بازداشت آن‌ها را با اتهام مشارکت در قتل دامادشان را صادرکرد و متهمان در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار دارند.

بنا بر این گزارش، تحقیقات برای شناسایی عامل اصلی جنایت در انتظار نظریه پزشکی قانونی است که مشخص شد ضربات چوب دستی ۲ برادر باعث مرگ داماد خانواده شده یا ضربه چاقوی حسن و در همین راستا اولیا دم با حضور در دادسرای امور جنایی تهران خواستار قصاص عاملان قتل فرزندشان شده اند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین