کدخبر: 79720 تاریخ انتشار

تصمیم دلخراش عروس بدون پا در روز عروسی‌اش+ فیلم

عروس بدون پای فیلیپینی با یک تصمیم ساده روز عروسی اش را به بهترین روز زندگی اش تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ ویدئویی که به تازگی منتشر شده است لحظه حضور عروس بدون پای فیلیپینی در مراسم جشن عروسی‌اش را به تصویر می‌کشد. «رُزی بابور» اهل استان «سیبو» فیلیپین تصمیم گرفت تا با پیاده شدن از ویلچر راهروی محل برگزاری جشن عروسی تا محلی را که داماد حضور داشت خودش طی کند.

در ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر و تبدیل به ویدئویی داغ شده است لحظه‌ای را که خانم رزی در حال طی کردن راهروی محل برگزاری عروسی است نشان می‌دهد. رزی که دوست داشت مانند هر عروس دیگری، تجربه‌ای زیبا و بیادماندنی از بهترین روز زندگی اش داشته باشد تصمیم به این کار گرفت. او پس از پیاده شدن از ویلچر در روبروی ساختمان محل برگزاری عروسی، خودش را به داماد «ماریو پِرِز» رساند.

در ویدئوی منتشر شده شخصی که در حال تهیه فیلم از رزی است از او می‌خواهد تا لحظه‌ای مکث کرده و به دوربین لبخند بزند. همچنین در این فیلم رزی و همسرش ماریو در حال قدم زدن در کنار جاده در نزدیکی محل سکونت خود دیده می‌شوند. مراسم عروسی رزی در تاریخ ۵ اکتبر برگزار شده بود.

رزی در این باره به رسانه‌های محلی گفت: «می‌خواستم همه چیز در روز عروسی‌ام عالی باشد، بنابراین تصمیم گرفتم تا از ویلچر پیاده شوم و خودم مسیر راهروی تالار عروسی را طی کنم. این تصمیم باعث شد تا این روز در زندگی ام به یکی از بهترین روز‌های زندگی ام تبدیل شود.»

گفتنی است؛ مراسم عروسی رزی و همسرش ۳ سال پس از نامزدی این دو و بخاطر شیوع کرونا تنها با حضور خانواده و دوستان نزدیک آن‌ها برگزار شد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

عملکرد دولت رئیسی در هشت ماه گذشته را چگونه ارزیابی می کنید؟