کدخبر: 60508 تاریخ انتشار

زیبایی زیادی این زن همه را به درد سر انداخت!+عکس

تصاویر منتشر شده از چهره و حتی ظاهر کلی زن جوان بطور غیرقابل باوری شوک برانگیز است، تصاویری که مطمئنا شما را هم دچار تعجب خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رشد طبیعی سن و جسم، موهبتی است الهی که برخی از افراد دنیا از آن بی نصیب شده و زندگی سختی دارند، مثل خانم جوانی که در این بخش درباره اش صحبت خواهیم کرد. "شائونا رائی " در زمان کودکی به سرطان مغز دچار بود که خوشبختانه از این مشکل نجات پیدا کرد.

او اکنون یک زنِ جوان 22 ساله است اما جسمش 8 سال سن دارد. شائونا در سن 6 ماهگی به سرطان مغز دچار شد و تحتِ شیمی درمانی قرار گرفت که زندگیش را نجات داد اما این درمان های سخت به غدد درون ریز او آسیب وارد کرد و مانع از رشد او شد. البته هنوز شواهد علمی، دقیقا ثابت نکرده است که شیمی درمانی باعث تغییر شکل در غدد درون ریز او شده باشد یا خیر و این فقط حدس و گمان است.

او در مصاحبه ای اعلام کرد:"اگر من را نگاه کنید، یک دختر بچه کوچکی را می‌ بینید که زندگی طبیعی خودش را دارد و خیلی خوشحال است اما حقیقت اینجاست که من دختر بچه نیستم. من یک خانم 22 ساله هستم که در بدن یک بچه 8 ساله گیر کرده ام و از لحاظ فیزیکی و جسمی رشدی ندارم و عاجزانه به دنبال این هستم که خودم را درمان کنم و مانند یک انسان معمولی رشد کنم و استقلال داشته باشم. "

توقف-رشد-بدن-دختر-جوان

توقف رشد بدن دختر جوان

البته "شائونا" سعی می‌ کند که متناسب با سن واقعی خودش زندگی کند اما شرایط برایش بسیار سخت است، زیرا همه او را یک بچه می بینند‌. البته جالب است بدانید او تنها کسی نیست که تا به حال به این مشکل مبتلا شده است.

چنانچه پیش از این در بخش های قبلی خواندید، چند سال قبل یک مرد 34 ساله هم به دلیل آسیب به سرش شبیه به یک بچه شده بود و جسمش رشد نکرده بود. قبل از آن هم یک مرد 23 ساله به خاطر مشکلاتی که مربوط به غدد درون ریزش بود، شبیه یک بچه 10 ساله به نظر می رسید.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین