کدخبر: 60358 تاریخ انتشار

مرگ زن تهرانی در له شدن سانتافه میلیاردی‌!

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: عابر پیاده زن 40 ساله در دم فوت کرد .

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سرهنگ همه خانی معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در ساعت 21:17 شب گذشته در محدوده بزرگراه یادگار به شمال مقطع ایثارگران یکدستگاه سواری سانتافه که در این محل در حال تردد بوده به شدت  با عابر زن 40  ساله برخورد  که این عابر در دم فوت می کند.

سرهنگ همه خانی بیان داشت : بلافاصله پس از این حادثه عوامل راهور منطقه 23 در محل حاضر و ضمن ایمن سازی محل  مشغول بررسی صحنه تصادف شدند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت : علت این حادثه از سوی راننده سانتافه بدلیل عدم توجه به جلو 50 درصد  بوده و برای عابر پیاده نیز بدلیل عبور غیر مجاز از عرض بزرگراه 50 درصد سهم تقصیر در نظر گرفته شده است .

او ضمن ابراز تاسف از این حادثه به عابرین توصیه داشت که در عبور از خیابان مخصوصا در تاریکی هوا به صورت ناگهانی  به معابر و تقاطع ها وارد نشده و جوانب احتیاط را در نظر بگیرند و هیچگاه از عرض بزرگراه تردد نکرده و هرچند تا پل عابر فاصله باشد باز هم جهت تردد از پلهای عابر پیاده استفاده نمایند  وی همچنین به رانندگان نیز توصیه داشت که همیشه و در همه حال توجه کافی  و لازم را به جلو داشته باشند تا شاهد اینگونه حوادث در سطح شهر تهران نباشیم.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین