کدخبر: 60173 تاریخ انتشار

مروری بر حوادث تاریخی؛

عروس و داماد به این گیجی و بی‌خیالی تاکنون دیده‎اید!

همه چیز برای برگزاری مراسم ازدواج آماده بود و میهمانان همگی در سالن منتظر بودند اما خبری از عروس و داماد نشد و این غیبت طولانی همه را نگران کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مراسم ازدواج برای بسیاری از مردم جهان یکی از مهمترین اتفاقات در زندگی است که از مدت ها قبل برای آن برنامه می چینند و امکان ندارد این روز مهم را فراموش کنند اما همیشه استثنا وجود دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید عروس و دامادی با اینکه میهمانان زیادی را دعوت کرده بودند، مراسم ازدواج خود را فراموش کردند. در این بخش ماجرای این زوج فراموشکار را خواهید خواند و از دلیل رفتارشان آگاه خواهید شد. فکر می کنید این عروس و داماد مشغول چه کار مهمی بودند که مراسم ازدواجشان را فراموش کردند؟

به نقل از دیلی میل؛ عروس و داماد جوان فرانسوی سالن ویژه مراسم عروسی شهرداری را برای برگزاری مراسم ازدواج اجاره و مهمانانی را برای حضور در جشن خود دعوت کردند اما زمانی که سالن آماده شده بود و مهمانان و ساقدوش ها هم برای برگزاری مراسم آماده و حاضر شدند، خبری از عروس و داماد نشد که نشد. از قرار معلوم عروس و داماد یادشان رفته بود در مراسم ازدواج خودشان حاضر شوند.

مراسم ازدواج آنها برای ساعت 10 صبح برنامه ریزی شده بود و باید تا بعد از ظهر 4 مراسم ازدواج دیگر نیز در همان سالن برگزار می شد. همه مدعوین ساعت ده صبح منتظر عروس و داماد بودند ولی این زوج در مراسم ازدواج خود حضور نیافتند و جالب تر اینکه به هیچ یک از تماس هایی که با آنان برقرار شد، جواب ندادند.

" کارولین فل " معاون شهردار شهر آنژه فرانسه که مسئول خواندن و ثبت عقدنامه بود، تصور کرد که علت عدم حضور این زوج پشیمان شدن از مراسم ازدواج است اما علت چیز دیگری بود!

به ناچار 4 مراسم ازدواج دیگر به خوبی و خوشی برگزار شد اما باز هم خبری از عروس و داماد جوان داستان ما نشد. مهمانان و فامیل عروس و داماد خسته شده و سالن را ترک کردند. برخی از آنها برای اطلاع از دلیل این غیبت و رفع نگرانی هایشان سراغ این زوج رفته و از دلیل حضور نیافتن آنها آگاه شدند.

دلیل نرفتن عروس و داماد به مراسم ازدواجشان بازی کندی کراش بود. عروس و داماد به قدری محو بازی شده بودند که فراموش کردند مهمانان عروسی منتظر حضور آنها هستند و باید به مراسم ازدواجشان بروند. تصور کنید وقتی بازی کندی کراش برای زوجی مهمتر از مراسم ازدواجشان است این ازدواج چه سرنوشتی خواهد داشت.

بازی-کندی-کراش

انتشار ماجرای این زوج در فضای مجازی طبق انتظار با واکنش های مختلفی همراه شد و خیلی ها این زوج را گیج و فراموشکارترین عروس داماد دنیا نامیدند چرا که برای بسیاری از عروس دامادها پیش می آید که چیزی در حد وسایل شخصی، گوشی موبایل و .... را به دلیل استرس بالا در این روز فراموش کنند اما قطعا هیچ جای دنیا، عروس و داماد مراسم را فراموش نکرده و نمیکنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین