کدخبر: 60152 تاریخ انتشار

نابودی صورت فوق زیبای خانم مدلینگ در عرض چند ثانیه!+ عکس وحشتناک

خانم مدلینگ مشهور بعد از مدتها مجبور شد چهره ی متفاوتش را که به دلیل استفاده از نوعی محصول مراقبت از پوست تغییر کرده بود، نشان دهد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از محصولاتی که مدلینگ های خانم در تبلیغ آنها بسیار فعال هستند، محصولات زیبایی آرایشی است که به راحتی ادعا می کنند زیبایی پوستشان را مدیون استفاده از این محصولات هستند در صورتی که این مسئله همیشه حقیقت ندارد و ممکن است آنها هرگز از فلان محصول استفاده نکرده باشند.

برای خواندن ماجرای یکی از این مدلینگ ها با ما در این بخش همراه شوید، مدلینگی که رازهای زیبایی و مراقبت پوست او همچنان جزو سرچ های اصلی کاربران گوگل بوده.

"ماریاما دایلو" 25 ساله که چندین سال جزء مدلینگ های مشهور کشورش بود، سه سال پیش با مشکل بسیار بزرگی در زندگیش رو به رو شد. داستان از این جا شروع شده بود که او در ژانویه سال 2018 به دلیل سفر به مانهاتان، دیگر به محصولات مراقبت از پوست معمول خود دسترسی نداشت. به جای آن تصمیم گرفت از یک برند سوئیسی که از قرار معلوم آن را تبلیغ هم کرده بود و به نظرش محصولات قابل اعتمادی بودند استفاده کند.

استفاده از این محصولات روی پوست صورتش، کم کم باعث ایجاد آکنه های شدید شد. او بعد از مشاهده این مشکلات پوستی، با کمپانی آن محصول تماس گرفت و مسئله را با آن ها در میان گذاشت و محصولات را به آن ها پس فرستاد تا بتوانند مشکل را برطرف کنند اما محصولات بعدی وضعیت را بدتر کردند و صورت او پر از آکنه و زخم های بزرگ شد.

" ماریاما " دیگر نمی توانست به حرفه قبلی اش ادامه دهد؛ به طوری که از خانواده و دوستانش هم فاصله گرفته بود. همراه با وکیلش به شدت پیگیر شکایت از این برند شدند.

آسیب-پوست-مدلینگ

او هم اکنون به متخصصان زیبایی متعددی مراجعه می کند تا بتواند این مشکل شدید را برطرف کند که البته چنانچه از تصویری که در این بخش مشاهده می کنید واضح است که دارو ها هنوز نتوانسته اند به طور کامل این مشکل را برطرف نمایند.

انجام اقداماتی مثل لایه برداری های شیمیایی شاید بتواند فرآیند درمانی او را جلو بیندازد اما قطعاً جزء اقدامات بسیار گران قیمت هستند و او هم در حال پیگیری برای پرداخت هزینه های درمانش توسط برند سوئیسی است.

او همچنین با این شکایت، مردم دیگر را اگاه ساخته است که از این برند استفاده نکنند هرچند اگر این برند روزی توسط خود او یا مدلینگهای دیگر تبلیغ می شده.

او حالا اهمیت اطلاع از کیفیت محصولی که به عنوان مدلینگ تبلیغ می کند را بیشتر درک کرده است و با انتشار اسم محصولی که روزی مشابهش را تبلیغ می کرد و به دیگران پیشنهاد استفاده از آن ها را میداد، به تمام دنبال کننده های صفحه شخصی اش میگوید هیچ محصولی را فقط تکیه بر تبلیغ یک مدلینگ خریداری نکرده و فقط با تایید متخصص پوست هر محصول آرایشی و بهداشتی را استفاده کنند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین