کدخبر: 59971 تاریخ انتشار

صدور دستور بررسی ویژه جرایم رانندگی مرتبط با محدودیت‌های کرونایی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: برای بررسی ویژه جرایم رانندگی به ویژه در حوزه محدودیت‌های ایام کرونایی دستورات لازم صادر شده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سردار هادیان فر در حاشیه جلسه با اعضای کمیسیون عمران مجلس گفت: براین اساس هموطنان معترض می‌توانند به مراکز پلیس راهور، پلیس بعلاوه ده همچنین هیئت‌های رسیدگی به جرایم رجوع، و اعتراض خود را بیان کنند تا به صورت ویژه رسیدگی و جرایم شان تعیین تکلیف شود.

او گفت: ممکن است برخی هموطنان در ایام کرونا مجوز فرمانداری داشته باشند که حتی به سامانه راهور اطلاع رسانی نشده باشد که آن‌ها نیز می‌توانند اعتراض کنند تا مشکل شان رفع شود.

سردار هادیانفر افزود: از سوی دیگر افرادی که در ایام کرونا کار‌های پزشکی یا دادگاهی و یا ماموریت‌های ضروری داشتند و از سوی دیگر برای فوت نزدیکان و یا اقوام خود مجبور به سفر شده اند می‌توانند هر آنچه به عنوان مدرک یا اسناد در اختیار دارند به مراکز بررسی جرایم ارسال کنند و درخواست هایشان بررسی شود.

رئیس پلیس راهور ناجا در پاسخ به این که آیا احتمال تمدید بخشودگی دو برابری جرایم رانندگی پس از پایان دی ماه وجود دارد یا نه؟ گفت: این موضوع در اختیار کمیسیون تلفیق مجلس است و ما در این باره نیز درخواست داده ایم، اما فعلا نمی‌توان درباره نتیجه آن اظهارنظر یا قضاوت کرد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین