کدخبر: 59958 تاریخ انتشار

مروری بر رویدادهای تاریخی؛

جنجالی که ساعت سیاستمدار معروف در عروسی‌‌اش به پا کرد!

ساله پیش از یکی از سیاستمداران معروف به نام دیمیتری جال پسکوف که در روز عروسی اش ساعت گرانبهایی با قیمت 620 هزار دلار بر دست داشت که این اقدام او بسیار جنجال آفرین شد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ گاهی اوقات اقدامات افراد معروف در مراسم های ازدواج و ... خیلی به یک اتفاق بحث برانگیز و خبرساز تبدیل می شود اقداماتی که موج گسترده ای از واکنش ها و عکس العمل ها را با خود به دنبال دارد،چندین سال پیش تصاویر منتشر شده از سخنگوی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه با ساعت مچی 620 هزار دلاری در مراسم عروسی اش، در روسیه جنجال آفرید.

عکس های دیمیتری جال پسکوف و ساعت گران بهایش، در مراسم ازدواج وی با تاتیانا ناوکا، ورزشکار پاتیناژ المپیکی در ساحل سوچی گرفته شده است و پس از انتشار به شدت جنجالی شده است.

الکسی ناوالنی، از سیاستمداران مخالف، این ساعت مچی را به عنوان یکی از ساعت های سفارشی طراحی شده توسط ریچارد مایل اعلام کرده است. وی با استناد به ایمیلی که از ساعت سازان سوئیسی دریافت کرده است، گفت که این ساعت ارزشی به میزان دست کم 620 هزار دلار دارد. اما همسر پسکوف می گوید که درباره قیمت ساعت بزرگ نمایی شده است و این سخنان شایعاتی بیش نیست. ناوالنی در این باره گفته است:قیمت ساعت داماد از قیمت یک دستگاه آپارتمان بیشتر می باشد.

پسکوف که میزان حقوق سالانه اش حدود 145 هزار دلار است، با رد هرگونه گمانه زنی ها گفته است که این ساعت هدیه همسرش می باشد. در مراسم عروسی، ستاره های مهم روسیه و چهره های ورزشی حضور داشتند. اما با این حال پوتین از چشم عکاسان غایب بوده است. البته زوج این مراسم تایید کردند که از پوتین برای حضور در مراسم دعوت کرده بودند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین