کدخبر: 59848 تاریخ انتشار

تیرباران ترسناک مرد جوان در دامداری

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری قاتل مرد ۳۲ ساله ساعاتی پس از وقوع قتل در تحقیقات تخصصی و علمی کارآگاهان پلیس این شهرستان خبر داد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ محمود خلجی، معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی صبح امروز در جمع خبرنگاران گفت: روز گذشته گزارشی از قتل فردی به علت شلیک گلوله در کنار یک دامداری در اطراف شهرستان خمین به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد.قاتل پس از تیرباران این مرد از محل قتل گریخت.

او اضافه کرد: با حضور تیم گشت انتظامی و کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنائی و تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل، بررسی های تخصصی در خصوص علت وقوع این قتل آغاز شد.

دستگیری قاتل ساعاتی پس از وقوع جرم در خمین

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی ادامه داد: در تحقیقات اولیه، از محل وقوع قتل مشخص شد مردی ۳۲ ساله با شلیک گلوله به قتل رسیده است که بلافاصله تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی قاتل و انگیزه قتل شروع شد.

خلجی اضافه کرد: از همان دقایق اعلام این گزارش، با بهره گیری از روش های علمی و تخصصی بررسی موضوع آغاز شد و سرانجام کارآگاهان پلیس پس از چند ساعت از وقوع قتل به اسناد و مدارکی مبنی بر نقش یکی از دامداران ساکن روستای محل قتل در وقوع این حادثه دست یافتند.

او خاطر نشان کرد: در تکمیل بازجویی های کارآگاهان پلیس، سرانجام فرد مظنون که جوان ۲۰ ساله ای می باشد دستگیر و در تحقیقات پلیس اعتراف کرد برای جلوگیری از سرقت احشام و با استفاده اسلحه شکاری به مقتول شلیک کرده است که منجر به مرگ وی شده است.

معاون فرهنگی اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی اضافه کرد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و در حال سیر مراحل قانونی است.

منبع : رکنا

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین