کدخبر: 59816 تاریخ انتشار

ترافیک سنگین در معابر تهران

وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی و اصلی تهران در روز سه‌شنبه بیست و یکم دی ماه ۱۴۰۰ سنگین گزارش شده است.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص وضعیتن معابر صبحگاهی امروز سه شنبه ۲۱ دی ماه ۱۴۰۰ گفت: با رصدی که از طریق دوربین‌های مرکز کنترل ترافیک از وضعیت ترافیکی سطح معابر و بزرگراه‌های پایتخت صورت پذیرفت، شاهد حجم بالای تردد‌ها و شروع ترافیک از ابتدای ساعات صبح در معابر شهر تهران بودیم که وضعیت ترافیکی امروز بدین صورت اعلام می‌شود.

بزرگراه صدر در مسیر شرق به غرب از کامرانیه، بزرگراه شهید حاج قاسم‌سلیمانی در مسیر شرق به غرب از بزرگراه امام علی (ع)، مسیر جنوب به شمال چمران در مقطع حکیم تا همت، مسیر غرب به شرق جاده مخصوص از گل‌ها و در مسیر غرب به شرق آزادراه از آزادگان بار ترافیکی صبحگاهی را شاهد هستیم.

بزرگراه شهید زین الدین در مسیر شرق به غرب از صدف، بزرگراه بابایی در مسیر شرق به غرب از نیروی زمینی، بزرگراه یادگار امام (ره) در مسیر جنوب به شمال از گلاب، بزرگراه امام علی(ع) در مسیر جنوب به شمال از گلشن‌دوست، دارای ترافیک می‌باشند.

بزرگراه شهید همت در مسیر غرب به شرق از جنت‌آباد، شهید حکیم درمسیر غرب به شرق از شقایق، بزرگراه هاشمی رفسنجانی درمسیر غرب به شرق از شهید ستاری، شیخ فضل الله در مسیر غرب به شرق از رحمانی، آزادی در مسیرغرب به شرق از استاد معین و مسیر جنوب به شمال نواب از شهید چراغی دارای بار ترافیکی سنگینی هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین