کدخبر: 59741 تاریخ انتشار

چالش رقص با ماشین آتش گرفته! + فیلم

مرد جوان روسیه ای به نام (سرجی پلاوینکین) برای انجام چالش اینستاگرامی، اقدام به سوزاندن اتومبیل خود نمود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ یکی از چالش های امروزی اینستاگرام که شاید به شدت آنها را در صفحات مجازی مشاهده نموده اید،چالش پیاده شدن از ماشین در حال حرکت می باشد که کاربران زیادی علاقمند هستند تا با ضبط ویدیویی از خودشان در صفحات پر کاربر اینستاگرام مشاهده و دیده شوند و به همین دلیل گاها دست به کاری خاص و غیر تکراری میزنند که شاید در نگاه اول برای شما بسیار عجیب باشد.

برای مثال روز گذشته ویدیویی عجیب و وحشتناک از این چالش بزرگ در صفحات مجازی منتشر شد که باعث شوکه کردن کاربران صفحات مجازی شد.

روز گذشته ویدیویی عجیب و باور نکردنی در صفحات مجازی منتشر شد که در آن یک مرد جوان روسیه ای به نام "سرجی پلاوینکین" برای انجام چالش اینستاگرامی،اتومبیل خود را به آتش کشیده بود و در کنار آن پیاده روی می کرد که ویدیو آن هزاران بار توسط کاربران مشاهده شد و آنها شروع به واکنش نسبت به این کار احمقانه کردند.

این چالش اینستاگرامی،به گونه ای است که یک فرد از اتومبیل در حال حرکت خود پیاده می شود و شروع به پیاده روی با موسیقی چالش می کند که این بار این مرد جوان روسی تصمیم گرفت برای جلب توجه بیشتر،اتومبیلش را به آتش بکشد و با اتومبیل در حال آتش سوزی اش چالش را انجام دهد.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می نمایید،این مرد جوان روسی و دوستانش به نحوی ماشین در حال آتش سوزی خود را خنده دار می دانند و در انتها فیلم حتی یکی از دوستان او نیز بر روی اتومبیل در حال آتش سوزی می پرد !

اما با وجود اینکه وی چالش اش را انجام می دهد،اتومبیل در حال آتش سوزی نیز در حال حرکت می باشد و هنوز مشخص نیست که پس از آن اتفاقی افتاده است یا خیر؟!همچنین گفته می شود که گذرنامه،گواهینامه و تلفن همراه آقای سرجی در حین چالش در اتومبیل بوده که کاملا از بین رفته است.

حجم ویدیو: 1.67M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27 | دانلود ویدیو
وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین