کدخبر: 59705 تاریخ انتشار

مروری بر حوادث تاریخی؛

حضور نامزد قبلی داماد وسط عروسی آشوب به پا کرد!+ عکس

اخیرا رسانه های چینی ویدیویی دراماتیک و کمی دردناک را از یک مراسم عروسی درصفحات مجازی خود رونمایی کردند که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ هر یک از ما انسان ها در طول زندگی خود ممکن است در میان انسان ها عاشق و دوستدار شخصی شویم که بهترین تصورات ممکن را شاید با حضور وی در ذهنمان داشته باشیم که این تصور شاید بقدری باشد دائما به او فکر کنیم و در نهایت با وجود برخی مشکلات نظر خود را به آن شخص اعلام می کنید و منتظر پاسخ وی برای ازدواج و مابقی زندگی خود در کنار دوستداشتنی ترین فرد زندگی تان، می مانید.

با این وجود ازدواج موفق می تواند در موفقیت و آرامش روانی هر فردی موثر واقع شود که توصیه می شود با فردی که بشدت به آن علاقه دارید، زندگی کنید و با رفتارها و اخلاق خوشایند و ناخوشایند فرد مقابلتان کنار بیایید تا شاهد مشکلاتی اعم از جدایی، ناملایمات، بدرفتاری ها و... که بسیار ناخوشایند می باشند، نباشید.

برای مثال روز گذشته ویدیویی دردناک ولی در عین حال بسیار پر بازدید از رسانه های چینی در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با حواشی و واکنش های مختلفی روبرو شود.

روز گذشته ویدیویی دردناک و ناخوشایندی از مراسم عروسی یک مرد چینی در صفحات مجازی منتشر که یک مراسم عروسی عادی نبود و حاشیه ساز شد. از قرار معلوم آقای داماد دومین مراسم عروسی خود را در پی داشته است که متاسفانه ازدواج اول وی موفقیت آمیز نبود و از وی جدا گشته بود.

با این حال گویا همسر سابق وی از جدایی با وی احساس رضایت نداشته و در مراسم عروسی وی با لباس عروس حضور یافت و در طی یک مداخله دراماتیک از همسر سابق خود در حالیکه زانو زده بود، عذر خواهی کرد که آقای داماد درخواست وی را قبول نمی کند و در نهایت مراسم عروسی کاملا کنسل می شود!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین
  • بر اساس اعلام محمد اصغری، کارشناس هواشناسی، دیشب سردترین شب سال تهران خواهد بود. سامانه بارشی تا چند ساعت دیگر از…