کدخبر: 59508 تاریخ انتشار

مهلت تکمیل ثبت‌نام «بیمه درمان تکمیلی» تاکسیرانان تا پایان دی

سرپرست اداره رفاه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به مهلت ثبت‌نام و تکمیل ثبت‌نام طرح ۱ و ۲ بیمه درمان تکمیلی تاکسیرانان تا پایان دی گفت: ثبت‌نام تاکسیرانان برای طرح ۲ با پرداخت وجه، قطعی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مریم قلی‌زاده با اشاره به ثبت‌نام اولیه تاکسیرانان برای «بیمه درمان تکمیلی» افزود: تکمیل ثبت‌نام از ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ آغاز شده است و تا پایان دی ۱۴۰۰ ادامه دارد و از همه تاکسیرانانی که در پیش ثبت‌نام درخواست خود را ثبت کرده‌اند و حتی تاکسیرانانی که از پیش ثبت‌نام جامانده‌اند، می‌خواهیم در وبسایت و سایت باشگاه تاکسیرانی، اطلاعات خود را تکمیل کنند.

او با بیان اینکه همزمان با تکمیل ثبت‌نام تاکسیرانان، اطلاعات به شرکت بیمه گر ارسال خواهد شد، افزود: بسیاری از تاکسیرانان تصور می‌کنند که با پیش ثبت‌نام نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند یا با جاماندن از پیش ثبت‌نام امکان ثبت‌نام را ندارند، در صورتی که می‌توانند دوباره ثبت‌نام و فرایند آن را تکمیل کنند.

قلی‌زاده ادامه داد: تاکسیرانانی که ثبت‌نام نخست را انجام داده بودند، امکان ویرایش نداشتند، اما درحال حاضر امکان ویرایش برای تاکسیران فعال است و می‌توانند بین طرح یک و ۲، اطلاعات خود را ویرایش کنند.

او با اعلام اینکه مبلغ بیمه درمان تکمیلی طرح ۲ مشخص شده است، توضیح داد: در پیش ثبت نام، چون مناقصه انجام نشده بود و شرکت برنده مشخص نبود، مبلغ ناشی از تعهدات بیمه ثبت نشده بود، اما در حال حاضر با مشخص شدن مبالغ بیمه باید وجوه ناشی از انتخاب طرح و ویژه طرح ۲؛ تفاوت آن توسط تاکسیران پرداخت شود.

به گفته سرپرست اداره رفاه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، ثبت‌نام تاکسیرانان با پرداخت وجه، قطعی می‌شود و در صورت پرداخت نشدن، ثبت‌نام تاکسیرانان لغو خواهد شد.

قلی‌زاده گفت: تاکسیرانان تا ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ مهلت ثبت‌نام دوم و تکمیل اطلاعات و همچنین پرداخت وجه بیمه را دارند.

او با تأکید براینکه حتی تاکسیرانانی که تمایل دارند در طرح یک (رایگان) بیمه درمان ثبت‌نام کنند، باید اطلاعات خود را ثبت کنند، افزود: سازمان بیمه نیاز به شماره شبا تاکسیرانان دارد تا غرامت ناشی از تعهدات درمان در طول یک سال را به آن‌ها پرداخت کند.

سرپرست اداره رفاه سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه رانندگان از طریق نشانی که به صورت پیامک به آن‌ها ارسال شده است، فرآیند ثبت‌نام را تکمیل کنند، اضافه کرد: کد احراز هویت به خط تلفن همراه راننده ارسال می‌شود و همچنین تاکسیرانان می‌توانند از طریق بخش بیمه درمانی سایت باشگاه تاکسیرانی فرآیند را طی کنند.

قلی‌زاده با تأکید بر اینکه رانندگان تاکسی باید به سه نکته توجه داشته باشند، توضیح داد: کارنامه تاکسیرانی‌شان دارای اعتبار باشد؛ سیم کارت تلفن همراه به نام تاکسیران باشد و الزامی به داشتن بیمه پایه و بیمه تأمین اجتماعی نیست.

او در پایان بیان کرد: اگر حین ثبت‌نام، صفحه دچار قطعی یا با پیام اخطار مواجه شد، تاکسیرانان می‌توانند عکس صفحه به همراه مشخصات خود را به شماره ۰۹۳۷۵۱۲۳۳۴۴ از طریق واتساپ ارسال کنند تا در اسرع وقت به موضوع رسیدگی شود و طی مدت ۲۴ ساعت به پیام تاکسیرانان پاسخ داده خواهد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین