کدخبر: 59496 تاریخ انتشار

لحظه تاثیرگذار ذوق مادر نابینای باردار بعد دیدن جنینش! + عکس

تاتیانا مادر نابینای 30 ساله ای است که از 17 سالگی بینایی خود را از دست داده و نمی توانست تجربه دیدن سونوگرافی اش را داشته باشد با کمک پزشکان با چاپگر سه بعدی کودک خود را لمس کرد.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ بدون شک همۀ پدر و مادر ها منتظر به دنیا آمدن کودکشان هستند و برای دیدن او حتی قبل از به دنیا آمدن لحظه شماری می کنند،این امکان از طریق اسکن های رنگی و سه بعدی به پدرو مادر ها داده می شود که عکس نوزاد خود را قبل از به دنیا آمدن ببینند،اما بعضی از افراد به دلیل محروم بودن از نعمت بینایی قادر به چنین لحظات شیرین و شگفت انگیز نیستند، تاتیانا گوئرا مادر نابینا یی که نمی توانست تجربه دیدن سونوگرافی اش را داشته باشد و پزشکان در اقدامی او را شگفت زده کردند.

چاپ سه بعدی هزاران فرصت تازه را برای درک جهان به روی نابینایان گشوده است. اما هیچ مثالی شیرین تر و فوق العاده تر از انتظار تاتیانا گوئرا، مادر بارداری که مجسمه سه بعدی فرزند متولد نشده اش را لمس کرد وجود ندارد.

در طول بارداری، مشاهدات سونوگرافی که به والدین اجازه می دهد فرزند خود را ببینند، لحظات واقعا خاصی است. تاتیانا، مادر سی ساله ای است که از 17 سالگی بینایی خود را از دست داده و نمی توانست تجربه دیدن سونوگرافی اش را داشته باشد.اما با کمک یک چاپگر سه بعدی، پزشکان بیمارستان او را با یک مجسمه نیم تنه از فرزندش شگفت زده کردند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین