کدخبر: 59489 تاریخ انتشار

بی‎‌آبروترین معلمان زن جهان+ عکس

در اتفاقی تآسف بار در یک عملیات گسترده پلیس FBI اقدام به شناسایی چند معلم در مدارس ایالات متحده کردند که این معلم ها متهم به داشتن دست کم یک یا چند بار رابطه نامشروع با شاگردان خود بودند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در هر جوامعی شاهد جرائم نا مشروع و غیر اخلاقی هستیم که این اتفاقات تلخ می تواند عواقب ناگواری را در پی داشته باشد. جرم رابطه نامشروع از حساسیت بالایی در محاکم قضایی جامعه برخورداراست زیرا از آن دسته جرائمی است که جهت بررسی و اعمال قانونی نیاز به شاکی خصوصی ندارد. به گزارش پلیس FBI در یک عملیات گسترده در مدارس ایالات متحده هویت چند معلم به همراه عکس های معلمان بی شرم در ارتباط با جرایم جنسی در خبرگزاری ها منتشر شد.

معلمین دستگیرشده متهم به داشتن دست کم یک بار رابطه نامشروع و غیراخلاقی  با شاگردان در کلاس های درس، خانه های خود، و حتی در پارکینگ مدرسه، متهم  هستند. این مظنونین، که در دبیرستان های سراسر ایالات متحده کار می کنند، در حالی رابطه جنسی آنان  با دانش آموزان فاش شد که حین ارتکاب جرم شناسایی شدند.

بنابراین گزارش یک معلم زن در اتهام با جرایم جنسی  در حالی دستگیر شد که حین  رابطه جنسی اش با یک دانش آموز 16 ساله در منزل مسکونی اش  توسط همسرش، مشاهده و تسلیم پلیس شد.

به گفته پلیس «جینا تارابلسی» مشاور حرفه ای در مدرسه ماساچوست در حالی اعتراف به داشتن  یک رابطه جنسی با یک دانشجو در مدرسه نمود که توسط همکاران خود دیده شده بود ،این درحالی که «جسیکا فوچس» 26ساله، حین داشتن رابطه جنسی با یک دانش آموز 16 ساله در خانه اش توسط شوهرش به پلیس تحویل شد . «فوچس» پس ازاین رسوایی اظهارات دانش آموز و همسرش را بی پایه و اساس عنوان کرد.

در هر یک از این موارد، دانش آموزان دیگر و اعضای هیات مدیره در مدارس از آنچه رخ داده و از اتهامات وارده به این معلمین متحیر شده اند. یک مقام مسئول در مدرسه ماساچوست اظهار کرد که شنیدن چنین ادعاهایی «عمیقا نگران کننده و منزجر کننده است.»

جسیکا فوچس،  26 ساله ، معلم علوم در ایالت واشنگتن، یکی از مربیان بنامی است که اکنون نامش در خبرگزاری ها به عنوان مجرم جنسی یاد شده به سرفصل مجرمین جنسی در این هفته پیوستند.

سایر معلمان دستگیر شده در این هفته بر اساس اتهامات سوء رفتار جنسی شامل «ماریس گونزالس»، 23 ساله، که در روز جمعه پس از اتهام رابطه نامناسب با یک جزئی در یک مدرسه در تگزاس دستگیر شد، و «امیلی میشل راجرز»، 22 ساله، معلم مطالعات اجتماعی ،  از تگزاس، که در روز پنج شنبه با برقراری روابط جنسی با یک دانش آموز در کریسمس متهم شده است.

به گفته «ایمن چپل،» سرپرست این عملیات در مرکز پلیس منطقه درجزیره بینبریج «جیسون هاجز» 29 ساله معلم مرد مدرسه ای است که در ارتباط با اتهام مشابه دستگیر و به زندان دالاس منتقل شده است. رابطه نامشروع و غیر اخلاقی وی با یک دانش آموز که در گذشته در دبیرستان«دربه» انجام داده بود وی را پس از مقابل قاضی قرار دادن به پرداخت 5000 دلار جریمه نقدی محکوم کرد و او اکنون پس از سالها دوباره مرتکب این جرم شده است که مجدد شناسایی و دستگیر شد.

در رابطه با مدارس در امریکا، معلم «کلرادو کاترینا» Bardos این هفته با داشتن یک رابطه دراز مدت جنسی با یکی از دانش آموزان پسر  12 ساله متهم شده است که پس از دستگیر شدن به زندان دالاس کانتی منتقل شد.

پلیس ایالتی آمریکا با در نظر گرفتن شکایت های وارده علیه این معلمین تحقیقات گسترده ای را مبنی بر جمع آوری مدارک و شواهد غیر قابل انکار بر علیه آنان برای محاکمه شدن آغاز کرده است. پلیس بر این باور است که احتمال افزایش قربانیان سوءاستفاده اخلاقی در خصوص این پرونده وجود دارد.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین