کدخبر: 59427 تاریخ انتشار

دریافت نامه از یک مرده بعد چندسال! + عکس

پیرمردی 87 ساله که پسرش را سالها پیش از دست داده بود ، چند روز پیش نامه ای از او دریافت کرد . نامه ای از یک مرده که برای تبریک روز پدر ارسال شده بود.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ مرده ای که برای پدرش کارت تبریک فرستاد! باورش سخت است اما این اتفاق در یکی از شهرهای آمریکا خبرآفرین شد.

مرد 87 ساله ای که در یکی از شهرهای آمریکا سکونت داشت بالاخره نامه پسرش را دریافت کرد ,آن هم بعد از حدود بیست و شش سال و دلیل این تاخیر هم جابجایی منزل این خانواده بود.

این نامه حدود 30 سال به دست پدرنمی رسد زیرا که این خانواده محل سکونتشان را مدام عوض می کردند و هیچوقت نمی توانستند نامه را دریافت کنند.

اما بعد از این مدت طولانی دوباره به خانه سابقشان بر میگردند و به طور اتفاقی دقیقا قبل از روز پدر 2015 میلادی  نامه تبریکی که در  سال1989 میلادی توسط پسر نوشته شده بود به دست پدر میرسد.

این مرد در مصاحبه با رسانه های خارجی گفت:این باورنکردنی است که این نامه تبریک دقیقا چند روز قبل از روز پدر به دست من رسید و هنوز هم اشک در چشمانم  جاری می شود .

او در این نامه اینچنین نوشته بود:

"پدر عزیزم مدتی است که باهم در ارتباط نبودیم  من حالم خوب است و بسیار خوشحالم . امیدوارم خیلی زود از شما نامه ای به دستم برسد.

 روز پدر مبارک. دوست دارم! "

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین