کدخبر: 59411 تاریخ انتشار

سلفی‌های هولناک دختر جوان با پدر پایه‌اش!

دختر 20 ساله ای به همراه پدربزرگش که در حال به ثبت رساندن بلندترین پرواز دنیا بودند در اقدامی هیجان انگیز، وحشتناک ترین سلفی ها را از خود به جای گذاشتند.

بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در حالی که این روزها بازار عکس سلفی داغ است و هرکسی در هر موقعیتی که برایش جالب و به یادماندنی است دوست دارد سلفی بگیرد و آن را برای به اشتراک گذاشتن در شبکه های اجتماعی با دوستان و نزدیکانش، منتشر کند،این بار دو توریست در حین ورزش پالاگلایدر از خود سلفی هایی بر بلند ترین بام جهان گرفتند.

دو توریست که در حال انجام ورزش پاراگلایدر هستند وحشتناک ترین سلفی دنیا را در ارتفاع 6550 متری زمین بر فراز سواحل مدیترانه ترکیه گرفتند و آن ها را در فضای مجازی به اشتراک گذاشتند.

لورن نیول اهل بروزلی انگلستان پس از به ثبت رساندن یکی از مرتفع ترین پرواز های جهان،وحشتناک ترین سلفی که تاکنون در ارتفاع گرفته شده است را به خود اختصاص داد.

عکس-سلفی-وحشتناک1

این دختر 20 ساله به همراه پدر بزرگش زمانی که در حال به ثبت رساندن بلندترین پرواز دنیا بودند، سلفی هایی به یاد ماندنی از خود بر جای گذاشتند.

لورن می گوید:"این سلفی آنقدر ها هم که به نظر می آید ترسناک نبود و اتفاقا منظر سواحل مدیترانه از آن ارتفاع بسیار زیبا و ستودنی است."

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین