کدخبر: 50478 تاریخ انتشار

جدیدترین شایعه‌ درباره آقای خنده دنیا

کاربران فضای مجازی گاهی برای افزایش بازدید، اخبار و شایعاتی درباره سلبریتی ها انتشار می کنند و حالا برای چندمین بار بازیگر مستر بین درگیر این شایعات شد.

جدیدترین شایعه‌ درباره آقای خنده دنیا
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ سلبریتی ها با حوادث زیادی روبرو می شوند و معمولاً این خبر ها در بین مردم علنی می شود و ممکن است شایعه مرگ آن ها هم بیرون بیاید. یکی از افرادی که تحت تاثیر این اخبار قرار گرفته بود، کسی نبود جز بازیگر معروف به نام مستربین که قطعاً به خاطر نقش های طنزی که بازی می کند؛ او را می شناسید.

 او که پیش از این هم درگیر این شایعه شد، باز هم قربانی اخبار و شایعات مرگ شده است، البته با شدت و صحنه سازی های بیشتر.

اما روز قبل، موضوعی که در اینترنت خیلی جستجو می شد، این بود که آیا مستربین واقعا مرده است؟ این خبر نگران کننده در عرض چند ساعت در کل توییتر پر شد و علت آن هم اخبار اشتباه در شبکه اجتماعی بود، اخباری که برخی از کاربران فضای مجازی برای دریافت بازدید منتشر میکنند.

شبکه اجتماعی واقعاً گاهی اوقات شما را تا مرز دیوانگی می برد و با زندگی افراد بازی می کند و اطلاعات غلط در مورد مرگ انسان ها در اختیار افراد قرار می دهد و این خبر هم عجیب و تازه نبود.

به خاطر این خبر، طرفداران مستربین به شدت شوکه شدند و مدام به دنبال صحت خبر می گشتند تا این که متوجه شدند دروغ است؛ خبری که در توییتر پخش شده بود، این گونه بود:" مستربین در سن 58 سالگی به خاطر سانحه تصادف از دنیا رفت. "

این خبر توسط بسیاری از افراد در اینترنت جستجو شد تا از صحت آن باخبر شوند و خوشبختانه فهمیدند که صحت ندارد و جالب تر این که مستربین 62 ساله است، نه 58 ساله.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین