کدخبر: 50465 تاریخ انتشار

اعتصاب غذای عجیب مرد جوان بخاطر قهر نامزدش!

مرد جوان عاشقی که نامزدش اقدام به قهر با او کرده بود و تحت هیچ شرایطی حاضر نبود جواب او را بدهد، دست به اقدامی عجیبی زد!

اعتصاب غذای عجیب مرد جوان بخاطر قهر نامزدش!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اعتصاب غذا قطعاً نمی تواند راهی موثر برای برگرداندن عشق از دست رفته باشد اما در مورد مرد هندی که ماجرایش را در این بخش می خوانید و در بیرون از خانه نامزدش چادر زد و تا زمانی که او قبول نکرد با هم ازدواج کنند، اعتصاب غذایش را ادامه داد، نتیجه مثبتی را به همراه داشت.

"اناتا بورمن" مرد جوانی از قسمت غربی کشور هند است که هشت سال با دختر مورد علاقه اش نامزد بود ولی به دلایل مشکلاتی که داشت قادر به ازدواج و آغاز زندگی مشترک نبود تا اینکه اخیراً نامزدش "لیپیکا" از این شرایط خسته شد و تمام راه های ارتباطی را با او قطع کرده، به تماس های تلفنی و پیام های واتساپش جواب نمی داد و او را در شبکه های اجتماعی بلاک کرده بود.

این مرد تصمیم گرفت هر کاری که از دستش برمی آید را انجام دهد تا دوباره لیپیکا را به رابطه برگرداند و احساس می کرد چیزی نمانده تا نامزدش را برای همیشه از دست بدهد به همین دلیل تصمیم گرفت تمام تلاشش را به کار بگیرد.

هر روشی که سراغ داشت امتحان کرد اما نتیجه بخش نبود تا اینکه بفکر اعتصاب غذا افتاد و بالاخره برای عملی کردن نقشه اش در بیرون از خانه نامزدش چادر زد و اعتصاب غذایش را شروع کرد تا با این اعتصاب غذای جدی هم نامزدش را دوباره بدست آورده و هم مراسم ازدواج به تاخیر افتاده اش را برگزار کند، یعنی این اعتصاب غذا هم بخاطر آشتی با نامزد و هم اعتراض به مانع تراشی در ازدواجش بود.

وضعیت مرد جوان عاشق، بر اثر اعتصاب غذا و چادر نشین شدنش به شکل بدی تبدیل شده بود. ساعت ها و روزها همینطور سپری می شدند و سلامتی " اناتا " در معرض خطر قرار می گرفت اما او هرگز تصمیم نداشت از کارش دست کشیده و اعتصابش را بشکند. شرایط بسیار وخیم بود تا این که مردم آن منطقه دور هم جمع شده و تصمیم گرفتند میانجی گری کرده و از لیپیکا و خانواده اش بخواهند که درخواست " اناتا " را بپذیرد تا پشیمانی به بار نیاید.

پس از کلی اصرار و تلاش اهالی و خانواده دو طرف بالاخره دختر جوان نامزدش را بخشید و بزرگترها قول دادند هرچه سریع تر مراسم عروسی آناتا را ترتیب دهند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید