کدخبر: 50458 تاریخ انتشار

تعویض داماد با یکی از مهمان‌ها وسط عروسی!

اتفاقات عجیب و غریب زیادی در مراسم های عروسی به وجود می آید ولی یکی از عجیب ترین اتفاقات عوض کردن داماد توسط عروس هست که در هند رخ داده است.

تعویض داماد با یکی از مهمان‌ها وسط عروسی!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ اتفاقات عجیب و غریب در مراسم عروسی تا به حال کم پیش نیامده اما گاهی در میان هم اتفاقات برخی خبرسازتر ظاهر می شوند، مثل ماجرای عروس و دامادی در شهر رامپور هند که در این بخش از سرگرمی نمناک خواهید خواند.

همه چیز طبق برنامه و خوب پیش میرفت و هر دو خانواده تمامی امور را تحت کنترل داشتند تا اینکه ناگهان عروس متوجه حقیقتی که همه از او پنهان کرده بودند شد و مراسم را بهم زد. ماجرا زمانی لو رفت که "جوگال کیشوره" 25 ساله یعنی آقای داماد بری انداختن حلقه گل دور گردن عروس خانم دستانش را بالا برد و به یکباره از حال رفته و روی زمین افتاد. واکنش های اطرافیان عروس را متوجه مسئله ای جدی در مورد همسر آینده اش کرد تا اینکه در نهایت متوجه شد داماد مبتلا به صرع بوده و اطرافیان این حقیقت را از او پنهان کرده بودند.

عروس که از ماجرا به شدت عصبانی بود تصمیم گرفت تا پنهانکاری داماد و خانواده اش را به بهترین شکل ممکن جبران کند برای همین با صدای بلند اعلام کرد که دیگر با داماد حاضر در مراسم ازدواج نمی‌کند و این مراسم را با فرد دیگری ادامه خواهد داد. بلافاصله نام "هارپال سینگ " یکی از حاضرین در مراسم و اقوام داماد از حال رفته را به عنوان همسر آینده اش و در واقع داماد جدید اعلام کرد.

" هارپال سینگ " که شوکه شده بود نمیدانست چه عکس العملی از خود نشان دهد و برای لحظاتی شوکه به دیگران نگاه میکرد تا اینکه عروس دوباره او را صدا زد و او هم به عنوان داماد جدید در جایگاه عروس و داماد حاضر شد.

مسئله به این سادگی پایان نیافت و این مدل تلافی عروس خانم باعث خشم اقوام داماد قبلی شده و موجب درگیری بین میهمانان شد. با بالا گرفتن درگیری ها و پرتاب وسایل بین حاضرین پلیس در محل حاضر شد و ادامه ی ماجرا که قابل پیش بینی است.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین