کدخبر: 50425 تاریخ انتشار

ادرار کردن خواننده زن معروف روی هوادارنش!+ عکس

اقدام سوفیا اوریستا، خواننده آمریکایی در ادرار کردن روی یکی از هوادارانش با واکنش تند دبیر ستاد حقوق بشر مواجه شد. طوری که کاظم غریب آبادی این کار را لجن مال کردن کرامت انسانی دانست.

ادرار کردن خواننده زن معروف روی هوادارنش!+ عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ دبیر ستاد حقوق بشر درواکنش به اقدام کریه یکی از خوانندگان آمریکایی در صحنه کنسرت گفت: آنچه اتفاق افتاد، از بین رفتن کرامت انسانی و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی حمایت از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.

کاظم غریب آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر با انتشار توئیتی نوشت:

زیاد در مورد ادعاهای آمریکا در حمایت از انسان ها و حقوق بشر شنیدیم. به قضیه اخیر خواننده آمریکایی، Sophia Urista، نباید از منظر آزادی‌های فردی نگریست. آنچه اتفاق افتاد، از بین رفتن کرامت انسانی و لجن مال کردن آن در کشوری است که مدعی حمایت از حقوق انسان در دیگر کشورهاست.

سوفیا اوریستا، یکی از خوانندگان آمریکایی است که در یکی از کنسرت‌هایش در اقدامی کریه روی یکی از هوادارانش ادرار کرد و مورد انتقاد بسیاری از رسانه‌ها قرار گرفت.

حرکت غیراخلاقی او خشم کاربران در شبکه‌های اجتماعی را برانگیخته و گروه مستقر در نیویورک را مجبور به عذرخواهی کرده؛ آنها اعلام کرده‌اند که خواننده «گیج شده“ و چیزی نیست که دوباره در برنامه‌ها ببینیم.»

سوفیا اوریستا چه کسی است؟

سوفیا اوریستا ترانه سرا و خواننده آمریکایی است. او قبلاً یک شرکت کننده در برنامه تلویزیونی معروف صدا ایالات متحده در فصل 11 در سال 2016 بود. او در همه راندها شرکت کرد تا زمانی که حذف شد. او توسط داور نمایش و رهبر مایلی سیروس انتخاب شد.

سوفیا اوریستا در اصل اهل دیترویت، میشیگان است. او در سال 1985 به دنیا آمد و در 35 سال سن دارد. با توجه به درآمدش این خواننده دارایی خالص 7 میلیون دلاری خود را حفظ کرده است.

جس و سوفیا در سپتامبر 2020 نامزد کردند. سوفیا از طریق آهنگ عاشقانه خود Ever Thing About You از جس خواستگاری کرد.

سوفیا همیشه دوست داشت به عنوان یک خواننده در شو بیز حضور داشته باشد. با این حال، والدین او مخالف انتخاب شغلی او بودند. از این رو، او تصمیم گرفت به شهر نیویورک نقل مکان کند تا رویاهای خود را با ۷۰۰ دلار و رویاهای میلیون دلاری در ۲۱ سالگی دنبال کند.

قبل از صدا، او در جشنواره هیپ هاپ بروکلین اجرا کرد و کوئینسی جونز او را راهنمایی کرد.

سوفیا اوریستا Sophia Urista از گروه موسیقی Brass Against که در جشنواره Rockville مشغول اجرا بود به یک باره با آمدن یک طرفدار بالای سن بر روی صورت او در مقابل نگاه بهت زده مردم ادرار کرد. این حرکت عجیب و غیر اخلاقی به سرعت در شبکه های اجتماعی به موضوعی داغ تبدیل شد.

این گروه موسیقی معمولا آهنگ های معروف را کاور می کند و آنچنان معروف نیست، به همین دلیل عده ای بر این باورند که خواننده این گروه این کار زشت را برای بدست آوردن شهرت کرده است.

این صحنه غیرعادی بیش از 15 ثانیه به طول انجامید تا اینکه مرد از جایش بلند شد و مقداری از ادرار خود را به سمت تماشاچیان بیرون ریخت.

این اقدام خشم رسانه های اجتماعی را برانگیخت و گروه مستقر در نیویورک مجبور شدند عذرخواهی کنند و توضیح دهند که خواننده سرگردان شد و چیزی نیست که دوباره در برنامه ما ببینید.

این خواننده جوان از جنجالی ترین و پردرآمدترین خواننده های آمریکایی بوده که با درآمد ۷ میلیون دلاری در سال به عنوان یکی از ثروتمندترین زنان خواننده در آمریکا محسوب می‌شود.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین