کدخبر: 50265 تاریخ انتشار

بی‌آبرویی شوهر و برادرشوهرها به خاطر دخترزا بودن همسر جوان!

زن جوانی که 8 سال پیش با همسرش ازدواج کرده بود چند فرزند به دنیا آورد اما شوهر و خانواده شوهر او از دخترزا بودنش رضایت نداشتند .

بی‌آبرویی شوهر و برادرشوهرها به خاطر دخترزا بودن همسر جوان!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ متاسفانه در جوامع مدرن امروزی که مدتهاست باور غلط اهمیت جنسیت فرزند و علاقه به داشتن فرزند پسر کنار گذاشته شده است هستند خانواده هایی که براشان داشتن فرزند پسر اهمیت خاصی دارد و برای بدست آوردن آن دست به هر کاری می زنند .

در میان اخبار روز توجهمان به خبری جلب شد که حاکی از ضرب و شتم شدید یک زن به دلیلی عجیب بود دلیلی که باعث شده بود همسر این زن به همراه برادرانش زن بینوا را کتک بزنند.

"رخا دوی" 30 ساله که 3 فرزند دختر در طول 8 سال زندگی مشترک با همسرش به دنیا اورده است متهم به دختر زا بودن شده و مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود ، ضرب و شتمی که خانواده همسرش نیز در ان شرکت داشتند ؛ زن جوان بعد از جرو بحث با همسرش در این مورد توسط شوهر و برادر شوهر هایش به باد کتک گرفته شد و به شدت آسیب دید . براثر این ضرب و شتم هر دو دست "رخا" کامل شکست و خانواده ی همسرش برای انکه این ماجرا فاش نشود او را در خانه زندانی کردند و دور چشم همه از او مراقبت کردند اما شکستگی های شدید با مراقبت خانگی قابل درمان نبود .

خانواده ی "رخا" بعد از آنکه مدتی از دخترشان بی اطلاع بودند به خانه ی او آمدند که متوجه ماجرا شدند و فورا با پلیس تماس گرفتند ، پلیس زن بینوا را به بیمارستان و شوهرش را به اداره آگاهی منتقل کرد.

پدر "رخا" در گفتگو با پلیس به بدرفتاری های فیزیکی و لفظی خانواده همسر دخترشان اشاره کرد و گفت که مدتهاست به دلیل آنکه دخترش نتوانسته فرزند پسر به دنیا بیاورد او را مورد اذیت قرار داده اند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید