کدخبر: 50234 تاریخ انتشار

طرح مطالبات توسعه محور منطقه 19 در شورای شهرداران مناطق

مهدی هدایت شهردار منطقه 19 در شورای شهرداران مناطق که با حضور علیرضا زاکانی شهردار تهران برگزار شد، به طرح مسائل و مطالبات توسعه محور این منطقه پرداخت.

طرح مطالبات توسعه محور منطقه 19 در شورای شهرداران مناطق
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ در این نشست مشکلات موجود با موقوفه مروی بررسی و مقرر شد مشکلات مطرح شده با ورود شهردار تهران به این موضوع در راستای توسعه منطقه با حفظ منافع شهرداری پیگیری شود.

واگذاری زمین بیمارستان به منظور تسریع در عملیات کلنگ زنی آن در منطقه 19 از دیگر موارد مطرح شده در این نشست بود که ضمن موافقت شهردار تهران مقرر شد مکاتبات لازم در این خصوص انجام شود.

شهردار منطقه در ادامه خواستار حل مسائل مربوط به پارک 180 هکتاری و خلازیر و ساماندهی آن ها شد که طی تصمیات اخذ شده در این جلسه قرار شد کمیته ویژه ای برای حل مسائل مربوط به شهرسازی و مالکیت این محدوده از منطقه تشکیل شود.

هدایت همچنین به بحث بازتعریف جدید از بوستان بزرگ ولایت اشاره کرد.  برهمین اساس تصمیم گیری شد تا کاربری های جدید برای این بوستان با مشارکت بخش خصوصی تعریف شود، بطوریکه این کاربری ها کل منطقه را تحت الشعاع قرار داده و شاهد اتفاقات خوبی در مقیاس ملی، فرامنطقه ای و گردشگری ارزان در بوستان ولایت باشیم.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین