کدخبر: 50097 تاریخ انتشار

فروش نوزادان دوقلو توسط مادر بی‌رحم به قیمت ناچیز! + عکس

زوج جوان چینی که تنها با نام های لان و فنگ شناخته شده اند، به دلیل بدهی نوزادهای دوقلو خود را به قیمت 13500 پوند بصورت غیر قانونی فروختند!

فروش نوزادان دوقلو توسط مادر بی‌رحم به قیمت ناچیز! + عکس
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ از بزرگترین اتفاقاتی که می تواند برای هر شخصی در طول زندگی اش رخ دهد، می توان به موارد متعددی اشاره نمود که مهم ترین آنها متولد شدن نوزادی است که عطر و بویش منجر به ایجاد برخی رفتارهای مناسب و ترک عادات نامناسب در والدین می شود و از این رو شاید زندگی آنها را نیز با متولد شدنش تغییر دهد.

از این رو باید از نوزاد تازه متولد شده به شدت مراقب باشیم تا در طی برخی عوامل خودجوشانه، جان خود را به خطر نیندازد و شخصیت آن به بهترین نحو ممکن پرورش پیدا کند و در آینده بتواند به فردی موفق تبدیل شود. اما گاها به دلایل مختلف بعد از متولد شدن نوزاد، والدین نمی توانند هزینه های متعارف را بپردازند و در نتیجه دست به کارهای اشتباهی میزنند که شنیدن آنها خوشایند نیست.

برای مثال اخیرا خبریی حاکی از یک زوج چینی در صفحات مجازی منتشر شد که بی شک یک خبر بسیار دردناک و ناخوشایند بود که توانست در صفحات مجازی و رسانه ها به بیشترین میزان ممکن دیده شود.

نوزاد

زوج جوان چینی که تنها با نام های لان و فنگ شناخته شده اند، از قرار معلوم دارای بدهی گرانی بودند که برای پرداخت نمودن این بدهی تصمیم گرفتند دختر و پسر دوقلوی خود را در سپتامبر 2017 میلادی به دنیا آمده بودند را به دو خانواده جدای از هم بفروشند.

با این حال مقامات منطقه چیفنگ چین اعلام کردند که اخیرا از این موضوع مطلع شده اند و تا اکنون لان را یافته و بازداشت نموده اند و آنها دو فرزند خود را به قیمت 13500 پوند برای پرداخت قرض و بدهی خود فروختند و لان این گونه گفت :" ما پول زیادی را قرض گرفته بودیم و همسر من بعد از زایمان نمی توانست کار کند و ما هیچ پولی نداشتیم و نمی توانستیم از افراد دیگری قرلض بگیریم".

به گفته پلیس هر دو بچه در صحت و سلامت کامل هستند و هم اکنون نزد بستگان خود هستند و پدر و مادر این دوقلو ها و همچنین افرادی که این نوزادها را بصورت غیرقانونی خریداری نموده اند، در این پرونده متهم هستند.

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین