کدخبر: 50092 تاریخ انتشار

اگر سرکار اینستا را چک می کنید، بخوانید!

اگر شما هم جزو کارمندان و کارکنانی هستید که زمانی از ساعت کاری خود را به جستجو در شبکه های اجتماعی صرف می کنند باید در این مورد تجدید نظر کنید.

اگر سرکار اینستا را چک می کنید، بخوانید!
بیشتر بخوانید:

به گزارش منیبان؛ این روزها اکثر ما از تلفن های همراه به بیشترین میزان ممکن استفاده می کنیم که این استفاده به قدری است که شاید بیش از نصف روز ما در حین استفاده از آن بگذرد و نتوانیم در مقابل آن ایستادگی کنیم.

با این حال در میان تمام برنامه هایی که در سیستم عامل های مختلف نصب شده اند، می توان به صفحات مجازی و اجتماعی اشاره کرد که بدون شک اکثر زمان خود را صرف بررسی و گفتگو با دوستانمان در این برنامه های موبایلی می کنیم و این بدین معنا می باشد که شاید در طول روز نتوانیم کارهای خود را به موقع انجام دهیم و کارهایمان نیمه کاره بماند. اما آیا می توانید بدون تلفن همراه در حالیکه در محل کار هستید، به کار و زندگی ادامه دهید؟ شاید پاسخ اکثریت منفی باشد. اما شاید مجبور به این کار شوید! چطور؟!

در حال حاضر زمانیکه ما بی حوصله یا خسته می شویم، شروع به استفاده از تلفن همراه خود می کنیم که این می تواند زمان زیادی را تلف کند و در عین گذراندن زمان اضافه، کارهایمان عقب بیوفتند و نتوانیم به آنها در زمان موعد رسیدگی کنیم.

در واکنش به چنین اقدام فراگیر در میان کارکنان تقریبا تمام شرکت و  هرنوع محل کاری در جهان برخی مسئولین تصمیم گرفتند تا با این مورد با جدیت رفتار کنند تا تکرار این رفتار حتی برای برخی ترسناک هم شود چرا که بهای سنگینی را به همراه دارد. به گزارش " RSVPLive " استفاده از تلفن همراه و چک کردن صفحات مجازی و اجتماعی در حین کار، ممنوع می باشد و عبور از این ممنوعیت در محل کارهای اجرا شده ی این قانون برابر است با اخراج نیروی کار ؛ با این شرایط در برخی از شرکت ها از این به بعد کارکنان شاید از ترس اخراج شدن احتمالا حتی پیامک های بانکی خود را نیز چک نخواهند کرد چه برسد به جستجو در شبکه های اجتماعی.

در واقع مدیران برخی شرکت ها از اینکه کارمندان آنها در حین کار از تلفن همراه استفاده می کردند، عصبی شده و به دنبال رفع این موضوع بودند که نتیجه تصویب چنین قانونی شد.

با این حال با اجرا شدن این طرح می توان انجام شدن به موقع کارهای روزمره هر شرکت یا اداره ای را شاهد بود که قطعا می تواند در بهبود و حتی تسریع کار ارباب رجوع نیز موثر واقع شود!

وبگردی
ارسال نظر

پربیننده‌ترین

نظرسنجی

نتیجه دربی 97 را پیش بینی کنید
  • اتحادیه اروپا پنجشنبه شب از اختصاص ۳۲۵ میلیون یورو به برنامه کمک به پناهندگان در ترکیه، به عنوان بخشی از بسته کمکی سه…